Skocz do zawartości

[licznik] Jaki możecie mi polecić dobry licznik do roweru ?


NorthAngel82

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz za niecałe 100 zł z przesyłką: https://www.cyklotur.com/akcesoria/liczniki-rowerowe/przewodowe/p,licznik-bc-16-12-sigma,98904.html?qrtc_slt=slt_home&qrtc_tpl=tpl_user_view_min&qrtc_typ=usr&qrtc_pos=1

Taniej niż 90 zł i do tego stacjonarnie to raczej nie znajdziesz. Używane również raczej tylko przez net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby dopłacali do liczników...

Gdybyś zamówił licznik kilka dni temu, gdy znalazłeś ciekawą ofertę w necie, to już miałbyś go w domu.

Ale nie. Lepiej obrazić się na cały świat, bo ktoś chce pieniądze za coś, co produkuje.

 

Swoją drogą gratuluję podejścia do ludzi z forum. Zadajesz pytanie, podajesz budżet do 150 zł, ludzie starają Ci się pomóc, a Ty się obrażasz jak kilkulatek, bo w okolicznych sklepach nie znajdujesz tego co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem swoją sigmę 16.12 na Allegro. Jakieś 90zł z wysyłką. Kliknąłem "kup teraz", natychmiast zaksięgowałem przelew (PayU) a dwa dni później montowałem go na rowerze. I tyle.

Ten model jest naprawdę udany, zamontowałem go na mostku i trzyma się elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja ostatnio kupiłem 16.12 za ok 90zł jak dobrze pamiętam w wersji przewodowej.

Też kupiłem. Była taka promocja w CentrumRowerowe. Nawet poszedłem do GoSportu, żeby obniżyli do tej ceny, ale nie chcieli. Więc kupiłem wysyłkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...