Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak drut , a ja obręcze czyli paczka idzie razem ... ja moge odebrać paczke po trasie szczecin-kolobrzeg-koszalin-sławno - słupsk -lebork-gdynia.

kwestia jest taka czy ta paczka ma zostać odebrana osobiscie(od tego kolegi co jedzie?) , czy do kogos z nas zostanie wyslana z UK (najlepiej przez Ivana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popio. Człowiek, który nie wie co to kurs dnia, dobre maniery a mejla o zakupach wysłał o takiej treści:

 

"joł, chce dwie obrecze , jutro przesle Tobie pińądz , mozesz klikac"

 

:D śmiech na sali.

 

Zero dziękuję ani pocałuj mnie w tyłek(dla mnie ani osoby która redystrybuowała paczki w PL), brak zrozumienia dla rzeczy na które nie ma wpływu(cło), generalnie cała moja trudna wymiana mejlowa może zostać przekazana następnemu Jemu zakupującemu celem ocenienia czy jest sens z kimś takim robić biznes.

 

Wesołych Świąt popio!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@kazafaza

 

-brak trackingu paczki  z twojej strony mimo moich próśb.

- kontakt via forum z Tobą beznadziejny , ze nie masz czasu , ze zarobiony... na PW odpisywałeś co dwa dni

( a przecież mówiłes ze masz czas i możesz zająć sie akcją)

- paczki do Polski wjechały 9 dni po tym jak mówiłes ze już wysłane i że niby utkneły w Calais ( no tak emigranci)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku. Ile zapłaciłeś za mój poświęcony Tobie czas? Co zyskałem na pomocy Tobie? Już zdążyłeś policzyć? To może następnym razem miej więcej wyrozumiałości i okaż szacunek komuś kto poświęca swój czas(mam trójkę dzieciaków i na pewno One stoją wyżej w hierarchii niż jakiś nieznajomy któremu pomagam zaoszczędzić kilka groszy) nie oczekując niczego w zamian. Amen.

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku. Ile zapłaciłeś za mój poświęcony Tobie czas? Co zyskałem na pomocy Tobie?

 

Facio! oferujesz pomoc w transporcie (robisz to do dupy)a później oczekujesz podziekowania?? skromny jestes!

 

mam trójkę dzieciaków i na pewno One stoją wyżej w hierarchii niż jakiś nieznajomy któremu pomagam zaoszczędzić kilka groszy

 

to po co sie tym zajmujesz i marnujesz innych czas , nie masz czasu ,daj pole do popisu innym , zrobią to lepiej.

 

nie oczekując niczego w zamian. Amen.

 

I nie powinieneś .Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.

 

 

Życzę wszystkim udanych zakupów i szybkiej dostawy a pomagającym innym w zakupach wyrozumiałości dla pewnych spraw i uznania od kupujących za poświęcony czas.

 

Trzymcie się zdrowo i wesoło :D

 

 

 

POZDRo-:ver

 


p.s.: wszystkich zniesmaczonych moją przepychanką rodem z piaskownicy serdecznie przepraszam, sorry dla popia że Jego graty nie dotarły tak szybko jak by sobie tego wymarzył.  :icon_redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Dwie uwagi Koledzy.

 

Jak już nadmieniono powyżej, wszelki żale i niejasności proszę załatwiać na PRV. To raz. A dwa, jak ktoś jeszcze raz powie złe słowo na Kazia publicznie to będę bił.

 

 

Nie wypinamy tutaj piersi po ordery, ale tak się składa, że robimy wszystkim chętnym przysługę inwestując własny czas i nie pobierajac za to ani centa, a pewnie nieco dokładamy bo taśma do sklejenia paczuszek na drzewach nie rośnie :icon_mrgreen:

 

Także raz jeszcze prosze o wyrozumiałość i cierpliwość. Nie każdy żyje tylko internetami i dbaniem o dobre samopoczucie całego Wirtualnego Świata.

 

Tyle...

 

 

A do rzeczy...

 

Jeśli znajdzie się kilku chętnych mogę poodwiedzać PX. Zasady niezmienne. Zapraszam na PRV.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ktuś chce byznesa przejumć albo sieje fermędy wpotyliczno-polityczne, bunć dubry to przyjdom i bedom źlenawistnie godoć i się rozbabrywać we własnych strupach byle po trupach ale do jakiego celu?

 

@mtbikeer: jesteś ze skarbówki czy zazdrosny że tak temat drążysz? Przeczytaliśmy, fajnie miło, podziękowali za świeczkę na drogę i co? Po co temat kolo ceskiny? Sugestia? A jak chyba sam pisałeś (chyba, pewności już nie mam) ktoś podpierniczy jak ostatni frajer że takie harce się tu dzieją i kto na koniec dnia dostanie większe oklaski?

 

 

Lusblus a nie milicyjna godzina w komuniźmie - jak pisał Grande IVAN raczej dokładamy do akcji więc może ściszmy głośniki i albo koszyk świąteczny albo Prima Aprilis. Howgh Manitou!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh

 

I znowu kupę pieniędzy wydałem "na zapas". 

 

Ale części się nie marnują :) 

 

Jeśli o mnie chodzi to fajnie byłoby wysyłkę do PL podzielić na 4-5 osób także spokojnie mogą te moje zakupy czekać u Ivana (któremu po raz n-ty dziękuję). 

 

Jak trzeba się podjąć dystrybucji to też nie ma problemu. Do Warszawy/Krakowa pewnie mógłbym podać gratis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czy można dorzucić do paczki zakupy z innego sklepu w UK?

Jasne, ale proszę się strzeszczać, gdyż teraz i tak wszelkie zakupy ida wolniej. Świeta jakby nie było...

 

Potrzebuje ktoś coś drobnego z Cotica? Dzięki "delikatnemu" traktowaniu przesyłki przez DPD dostałem ramę z upierdzielonym hakiem.

 

Jeśli mają to-to na stanie to mam do nich 13 mil w jedna strone. Akurat na sobotnią, leniwa przejażdżkę :)

 

Szacunek...

I.

 

PS

 

na razie wyglądamy tak ;)

 

31583512862_e3b6e0a7e4_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...