Skocz do zawartości

[korba] deore fc-m590 czy będzie pasować do mojego roweru?


_adiq_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

To mój pierwszy post na forum więc jeśli zrobiłem coś nie tak to z góry przepraszam. Posiadam rower trekingowy TREK 7200 http://www.bikekatalog.pl/2010/rowery/1295/Trek.7200/   i chcę wymienić korbę, czy Deore FC-M590 48-36-26 będzie pasować do mojego sprzętu P&P?

 

pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puklus chyba nie do końca rozumiem, co ma korba do długości łańcucha? Teraz ma blat 48 i po wymianie też będzie 48 więc co do tego ma korba?

Sam jeżdżę na M590 i chwalę sobie ją bardzo. Po przejściu z x-flow na zewnętrzne łożyska zauważalny wzrost sztywności napędu, ramy przy naciskaniu na pedały.

Chodzi o to, że wcześniej miałem problem z ustawieniem przedniej przerzutki, zawsze cos tarło przy pedałowaniu na stojąco pod górkę, po wymianie na zewnętrzne łożyska problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Puklus chyba nie do końca rozumiem, co ma korba do długości łańcucha?

 

Puklus pisał o wielkości zębatki . Jeśli chciałbyś wymieniać korbę 42/32/22 na np 48/38/28 to na 42-największa na kasecie może ci braknąć łańcucha.

W każdy razie takowa korba będzie pasować .

 

 

 

Witam,podłączę się pod wątek. Mam pytanie czy mogę założyć korbę HT2 9 rz  do tylniej przerzutki 8 rz Acera ?

 

Tak . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Może coby nie zakładac nowego..Wie ktoś czy można gdzies dostać lewe ramie od fc-M591 (lub ew od M590, sa identyko) 175mm czarne.

Kupiłem prawe, nowe z zebatkami 48/36/26, osłoną,nieużywane za grosze ....No chyba ze ktos szuka prawego, to blaty sobie zostawie..a ramię moge oddac za pare plnów...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...