Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przepraszam wszystkich za brak reakcji w ciągu ostatnich 2 dni.

 

Niestety, "jet lag" w postaci 48h bez snu + domowe obowiązki po powrocie do domu(jestem pierworodnym synem) dopuściły do tego, że fizycznie nie znalazłem czasu na ogarnięcie zamówienia.

 

Nie łamcie się, dzisiaj wszyscy zainteresowanie otrzymają wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spoko, przynajmniej najtrudniejszy egzamin na 5tym roku już za mną :D

 

Neurologii mówię krótkie, i bez żalu: "dowidzenia!" :D

 

No, ale wracając do faktów, i sprawdzając ostatni kurs czeskiej korony, w oparciu o:

 

http://www.bankier.pl/inwestowanie/notowania/waluty/currency.html

 

Ustalam aktualny kurs zakupów na: 0,164zł za 1CZK.

 

Ostatnio CZK ma tendencję wzrostową, a ten kurs bierze już na to poprawkę.

 

Wszyscy zainteresowanie w ciągu najbliższej godziny otrzymają powiadomienia dotyczące dane do przelewów i kosztów wysyłki.

 

Pamiętajcie, pakowanie ([czasem] kartony + taśmy + ostrza do noża tapetowego) to też wydatek, który w przypadku takich rzeczy nieforemnych, jak amortyzatory, jest już dosyć pokaźny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś składał zamówienie przez internet i odbierał części osobiście?

 

Zamierzam wybrać się po świętach po klamoty i nie wiem czy wszystko będzie jak teraz złoże zamówienie i napiszę że będę 22.04

 

Ja tak zamówiłem rebe, plus oleje i inne pierdoły z tego co pamiętam na odbiór osobisty jest 5 lub 7 dni, nie pamiętam dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowa raczej będzie, bo moje zamówienie jest na trochę ponad 4000 CZK.

 

Swoją drogą, jak wygląda te zamawianie? Tzn. jutro znajdę coś w fajnej promocji, ale ograniczone ilościowo, a Beskidek będzie robił zamówienie powiedzmy za 2 tygodnie i wtedy promocji może już nie być. Czy jest opcja zamówienia tego już teraz, jeśli kwota przekroczy 4000 CZK, lub mniej (a wtedy dopłata za koszty transportu od sklepu)? Przyznam, że Czesi mnie zlali cipłym moczem mimo iż zamówienie które chciałem zrobić było na prawie 20000 CZK, więc jestem tutaj zależny od kolegi Beskidka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, Czesi swoje dziwactwa mają...

 

Tak jak pisałem chyba wcześniej kilka stron, zamówienia powyżej 10000CZK są brane przeze mnie indywidualnie, nie ma żadnego problemu z czekaniem na całe forum.

 

Wystarczy mail - telefon - PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie patrzcie się na stany , bo one są podane z dużym błędem ....to, że są trzy amortyzatory, nie znaczy , że nie ma ich 15 na magazynie ..chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego tak jest.

 

Beskidek sprawę dopina jak trzeba, więc nie ma co się denerwować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie patrzcie się na stany , bo one są podane z dużym błędem ....to, że są trzy amortyzatory, nie znaczy , że nie ma ich 15 na magazynie ..chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego tak jest.

Tak, ale kupując przez sklep internetowy powinno automatycznie zejść z jego stanu a nie zeszło  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...