Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Mikeskywalker

Tak to jest surge evo

 

Jak dotad nikt nie zgadl zagadki.

 

Podpowiedz

 

Ten sport w ktorym sa 2 zywe elementy noe ma nic wspolnego z kolarstwem.

Ten 2 element zywy nie jest czlowiekiem

Na zdjeciu sa 3 elementy potrzebne do tego sportu

Ten sport jest zdominowany obecnie przez dziewczyny na poziomie amator

 

Ktos wie co to za sport i elementy?

Edytowane przez BulletTime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KarolKopara, czytaj..

 

... oraz kilka sugestii, jakie fotografie można tu zamieszczać:

  • Wykonane kalkulatorem, tosterem, pralką lub lokówką do włosów
  • Przedstawiające rower (lub jego część) na tle meblościanek, armatury łazienowej, bałaganu w piwnicy
  • Przedstawiające rower bez napędu, kierownicy, kół lub innych elementów kwalifikujących rower, jako zdatny do użytku
  • Źle wykadrowane lub nieostre, pozwalające jednak wprawnemu oku rozpoznać rower na fotografii
 

i popraw się :P

Edytowane przez sephiroot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak MikeSkywalker, jezdzimy rodzinnie i slolo takze :P

Co do opon to taki rozmiar mi pasuje poniewaz moja waga tego wymaga hahahah(125 kila) az nie czuje jak mi sie rymuje...

Mozliwa zmiana na lagodniejszy bieznik ale ogolnie nie nazekam. Pozd=rowery.

Edytowane przez scoobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co tam, pochwalę się, oto mój zlepiony samodzielnie z różnych okazyjnie zdobytych części krążownik szos :) Może nawet pogromca szos i dziur na drogach oraz bruku, bo mimo że staroć, to jakoś się nie gną koła tylko czasem snejka złapie jak nie zdążę ominąć dziury, i sporo tysięcy już natłukłem wraz z kilkoma maratonami :) mam jeszcze trekkinga z wolnobiegiem do "rekreacyjnej" jazdy do lasu, ale szosa to szosa, jest od kilku lat głównym rowerem do śmigania gdzie się da, w lesie też jeździła nie raz piach nie piach, błoto, trekkinga mam od niedawna, to szosa od lasu trochę odetchnie :)

 

post-159135-0-31170400-1464711793_thumb.jpg

 

Parametry: 

Kiera alu, koła 36 szprych rigda alu z oponkami Kontender, korba Shimano 105 Biopace 52-42 alu, z tym że Biopace przekręciłem i teraz jest w położeniu zbliżonym do Rotora, piasty i przerzutki z serii Shimano Exage, no i kaseta HG 7 rzędów 28-11 :) Rama na mufach cr-mo z wajchami na ramie, siodło płaskie chińskie ale wygodne na długie dystanse, hamulce alu U-brake, znam każdą śrubkę i kulkę w tym rowerze, wyregulowany jest i hula aż miło :) Aha, no i noski, ale w noskach już dawno się nauczyłem jeździć, zapięte bez luzów są całkiem efektywne, no i ta szosa ma właśnie mieć ten klimat oldschool, nic nowoczesnego ma tam nie być :) no, jest tylko licznik lidl i lampki led, bo to też potrzebne, ale nic więcej :)

 

Najgorszy parametr to waga, bo i tak na szosę to jest ciężki rower na dzisiejsze standardy, jakieś ponad 11 kg waży :)

Edytowane przez freak78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdjęcie z klasą, jak przystało na Ojca Założyciela ;)

 

Wprawdzie nie grzeszy szumem i poziomem nieostrości ale myślę że to zabieg poniekąd celowy i pozwalający wyróżnić wszystkie elementy:

- czyhające na nieostrożnych gości pręty od fotelika dla dziecka

- pudełka po monitorze i drukarce skrywające jakieś skarby

- worek na makulaturę zgodny z wymogami tzw. ustawy śmieciowej

- pojazdy dla narybku pedałującego (i biegającego)

- przyczepkę i wózek dziecięcy 

- rower koloru białego z jedynym-słusznym-widelcem

- suszarkę na bieliznę również koloru białego ze złożonym ręcznikiem czy innym śliniakiem udającym powieszone obok siebie skarpety

 

Na pierwszym planie z zachowaniem przestrzeni należnej specjalnemu gościowi on. 

Romet. 
Z odblaskowym slickiem z tyłu i kostką z przodu. 
Z kierownicą jaskółką
Różowym błotniczkiem. 

I stopką.

Zaiste ciekawa konstrukcja choć może jest tam postawiony dla zmyłki a chodzi o zupełnie innego potwora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike, jak przystało na prawdziwego jedi, nick nie umknęło twojemu szkiełku i oku.

 

 

- suszarkę na bieliznę również koloru białego ze złożonym ręcznikiem czy innym śliniakiem udającym powieszone obok siebie skarpety

Obawiam się, że prawda jest o wiele bardziej mroczna. To nie są trzy skarpety, tylko wkładki wielorazowe do pieluch, które wiszą tuż obok.

 

A potworny rower to ŻonojazdTM na bazie Romet Orkan 3.0. Żona nalegała na mieszczucha, ale w toku ewolicji ten pojazd okazał się spełniaćw 130% jej potrzeby. Waży niecałe 13kg i jedzie absolutnie po wszystkim. Co w nim zostało zmienione, żeby go upotwornić:

  • kierownica na mieszczuchową,
    bo miał być mieszczuch a takiego roweru bym nie zniósł.
  • napęd z 3x8 na 1x8 36/11-34 z dolnym napinaczem DIY i zebatką NW
    Z super tanią przerzutką Acera działa to niesamowicie dobrze. Małżonka nie potrafiła jakoś ogarnąć działania przedniej przerzutki i zawsze jechała na tym samym biegu, teraz ładnie zmienia biegi, kiedy potrzeba.
  • koła Bontrager oryginalne z Trek Cobia
  • opona tył Kenda cośtam 38c i opona przód Racing Ralph EVO 29x2.35 na beztętce
    Teraz małżonka nie boi się jechać przez piasek, spokojnie podjeżdża pod każdy krawężnik i nie zatrzymuje się przed takimi przeszkodami jak np szyszka na drodze w lesie. Szerokościowo przednie koło jest o 4 cm wyższe i o 2,5 cm szersze niż tylne.
  • fotel-kanapa Selle Royal pochodzący z Romet Turing 2
  • stopka musiała być ... nie wiem czemu
  • a błotniczek różowy to moja prowokacja, bo żona na trąbkę różową się nie zgodziła
Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...