Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem Kamil jeżdżę na szosie, ale powoli więc jeżdżę sam. Dziękuję wszystkim za informacje zawarte na tym forum i pomocy w poszerzeniu wiedzy na temat dbania o napęd, bo z tym miałem największy problem.
Mój rower to podstawowy Specialized Allez 2013, na którym jeżdżę od 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

Siedzę na forum ze trzy lata a etykieta nakazuję się przywitać - tutaj kupiłem swój rower i tutaj szukam pomocy w zawiłościach technicznych. Od dwóch lat jeżdżę w trybie codziennym (cioranie po mieście do roboty) ale jak tylko czas i okoliczności pozwalają to śmigam rekreacyjnie, ostatnie 12 miesięcy to ponad 6k km przebiegu i dopiero wtedy widać jak szybko zużywa się napęd , opony itd, i ile czasu i środków trzeba poświęcić na utrzymanie roweru w stanie tip-top, Aby ograniczyć koszta i nabyć nowe umiejętności coraz śmielej zabieram się za własnoręczną wymianę komponentów które zwykle robi się w serwisie - korba, suport, itd.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

tu Szymon ze Śląska. Jeżdżę najchętniej po polach i lasach. Ostatnio coraz więcej i forum jest dla mnie coraz bardziej pomocne

Witam wszystkich, nazywam sie tomek, 30 lipca wybieram sie szosowka z Katowic do Checin, { jura krakowsko czestochowska}, potrzebuje pomocy odnosnie wskazowek dojazdu z Katowic do Zawiercia dalej jest prosto. Moje pytanie moze dziwic ale od 20 lat mieszkam poza Katowicami co roku jestem w kraju i wiem ze drogi sie zmieniaja, teraz rozumiecie, osobiscie pamietam gierkowke ale teraz to chyba niemozliwe. Ponadto moze ktos ze Slaska lub Zaglebia planuje cos podobnego? Mozemy zawsze kilka kilometrow popedalowac razem, dziekuje wszystkim za zainteresowanie, jezeli ktos zna dobra droge z katowic do zawiercia prosze o wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie :) Dwa lata temu weszłam do sklepu rowerowego, wpadła mi w oko Merida Big Nine 40-D. Jestem zadowolona z zakupu, jeździ mi się dobrze na mojej Merii. Jeżdżę amatorsko, moja najdłuższa trasa liczy 80 km w dwie strony. Marzę o pojechaniu w dłuższą trasę z pozytywnie zakręconymi ludźmi. Kiedyś mój tata oglądał Tour de France, usiadłam i zaczęłam oglądać ten wielki tour razem z nim. Od tamtej pory, co sezon oglądamy razem wyścigi kolarskie. Podczas oglądania zmagań kolarzy, szczególnie w górskich etapach czuję niesamowite emocje i jestem pełna podziwu dla zawodowych kolarzy. Trzymam kciuki za Rafała Majkę. Jest dobrym góralem i skromnym człowiekiem. Bardzo motywuje mnie jego osoba. Chcę kupić strój kolarski, jestem w tym temacie zielona... Nie wiem, czy lepiej jest kupić zwykły komplet, czy teamowe np. Tinkoff Team? Zdaję sobie sprawę, że za porządny materiał trzeba dużo zapłacić. Ktoś poleci jakiś zaufany sklep internetowy? Z góry dziękuję i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...