Skocz do zawartości

[Wycieczki] Wrocław zgłoś się. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

..., bo tu widzę ludzie śmigają, trenują do sezonu, a ja nic :(

ktoś trenuję i mnie nie zabierze?? Ja tylko do pracy...

ps: wkładaj rajty z golfem i dzida na bajka:)

ps2: ja w swoim qbe pokrzywiłem krzywki od wahacza, dodatkowo wysiadła mi blokada dampera, skończyły się klocki z tyłu - więc śmigam na kanapie;) z jednym hamulcem ale jeden hamulec w zimie to dla mnie nie nowość :D

 

może takie coś na zimę

p4pb8582903.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabiel ciulu;d

wiesz gdzie jest katedra we wro??;] na 10 w sobotę Ci pasi? polecimy może na bajkał po śnieżq;-) może kogoś z emtb wyciagne;p pozdro i odpisz czy ew Ci pasi;) dodam że nie wiem czy mi się uda zębatke 32t zorganizować a jak nie to i tak latam na 22t;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabiel ciulu;d

wiesz gdzie jest katedra we wro??;] na 10 w sobotę Ci pasi? polecimy może na bajkał po śnieżq;-) może kogoś z emtb wyciagne;p pozdro i odpisz czy ew Ci pasi;) dodam że nie wiem czy mi się uda zębatke 32t zorganizować a jak nie to i tak latam na 22t;)

 

 

pasuje, pasuje. a gdzie jest katedra ? :D:D:D:D żartowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ma ktoś z Was pożyczyć na kilka minut klucz francuski ? :D muszę odkręcić pedał a klucz płaski nie chce go złapać. ktoś poratuje ? :D a i może ktoś ma sprzęt do wciskania łożysk ? :D klucz francuski najbardziej potrzebny :D

 

Hmmm.. czyli taki chudy francuz w rozmiarze 15? ciezko bedzie... a pedal rozumiem nie ma z drugiej manki ampuli? a plaski nie lapie bo? wyorane bieznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma wyorane bieżnie, jak i gniazdo na imbus z drugiej strony :(

 

aaa czyli potrzebny taki francuz hydrauliczny co nie dba o to co odkreca :P mam ze 2 do dyspozycji.. ale jutro bedzie ciezko bo sam jestem w domu z Bobasem.. w sobote od okolo 9 rano jestem dostepny na soltysowicach jakby co ;) i moznaby sprobowac wyrwac chwasta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast francuza możesz od biedy takim sprzętem spróbować (do dostania w każdym większym markecie, a przydaje się w domu np. do prostej hydrauliki w kranie :D):

http://www.narzedziak.pl/category/narzedzia-reczne-szczypce-szczypce-zaciskowe

 

Jeśli Cię satysfakcjonuje, to mogę użyczyć - okolice hotelu wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wyrobione gniazdo imbusowe spróbuj wbić młotkiem o 1/2 rozmiary większy torx, z reguły daje rade

 

 

Panie, gdzie na mieszkaniu studenckim młotek, czy torx'y :D gdybym miał bajka w domu, to by nie było problemu :)

 

zamiast francuza możesz od biedy takim sprzętem spróbować (do dostania w każdym większym markecie, a przydaje się w domu np. do prostej hydrauliki w kranie :D):

Szczypce zaciskowe Morsa

 

Jeśli Cię satysfakcjonuje, to mogę użyczyć - okolice hotelu wrocław.

 

 

po weekendzie, jak nic nie wymyślę, to się zgłoszę :) bliżej mi pod hotel wrocław, niż na sołtysowice :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima nie zima, śnieg, deszcz, kto śmiga codziennie naszą cudowną ulica Opolska i Krakowska, szaro-czarnym fullem speca , ? ;-) Ja mam codziennie przyjemność stać tam w korkach i mimo dupnej aury trochę zazdroszczę koledze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie się zgadza rysopis ze mną, ale ja latam raczej po wałach wrocławskich w dwie strony.

 

Pytanie mam jednak - nudzi mi się już latanie po wałach. gdzie można ruszyć, żeby było w miarę blisko (do 10km) i spotkać jakieś pagórki? dla człowieka z gór jednak Wrocław jest zabójczy dla psychiki :D a walenie km po płaskim mi się nie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocławiu w promieniu 10 km nic nie ma , w samym wrocku masz kilka gorek gdzie znajdzie sie podjazdy 20-26% i zjadzy 30 % . Ul skarbowcow , kilmangaro ul chopina , lasek osobowicki ktore jest po drodze jak walem lecisz , a tak najblizej to las bukowy trzebnica ok 30 km , Sobotka sleza i radunia ok 40 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...