Skocz do zawartości

[Gry] W co grają rowerzyści, jak nie jeżdżą na rowerze- część 2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

TOCA RACE DRIVER 1. Według mnie najlepsza gra wyścigowa, która mimo iż ma już blisko 10 lat w ogóle się nie zestarzała, a gra w nią ze znajomymi (w trybie 4 osobowym) to czysta przyjemność. Niektórym moze wydawać się to dziwne, ale mam niesamowity sentyment do "starych" gier tj. GTA III i San Andreas, COD 2, Heroes III czy chociażby Worms-y. Ostatnio fajnie mi się również grało w Alana Wake, Battelfielda Bad Company 2 i NFS Shift 2, jednak są to gry które wciągają na max pół roku, a nie tak jak w przypadku wyżej wymienionych gier na wiele lat, a może nawet i dekad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie na pewno możecie znaleźć w Mass Effect 3 (Multi) i ogólnie cała trylogia tej gry to dla mnie podstawa.

Poza tym..

Max Payne 3

Hitman (seria)

Wiedźmin 1 & 2

Wszelakie FPSy i gry wyścigowe od NFSów po całą serię gier od Codemasters ;)

I wiele wiele innych.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystkie GTA, NFS, FIFA, COD, ColinMcRae (Dirty też), Max Payne, Serious Sam, Sniper Elite V2, Spec Ops The Line no i na końcu (najczęściej gram) BF BC2 przez multi- znajdziesz mnie na mapie Port Arica, podbój, nick djdan (jak cię rozwalę, to 90% szansy, że z CG PPANC)

 

Pzdr!

djdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...