Skocz do zawartości

[Łódź] Sklepy rowerowe


Bl1nk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

 

Kross chyba jest na Łagiewnickiej za Julianowską, niestety nie znam nazwy firmy. Możesz podjechać do Dynamo, tam mają na pewno Gianty i coś jeszcze (Kilińskiego, wpiszesz w gogle i znajdzie). FR Shop Frańciszkańska 53, ale tam głównie DH (chociaż coś XC też mają, np Meridy). Magnum na zgierskiej, przed Murarską (skrzyżowanie). A masz już coś na oku? Czy np chcesz przymierzyć tylko rozmiar, bo masz upatrzone na allegro;)

 

To tyle co wiem, że istnieją:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxxbike róg gdańskiej i żwirki, bardzo miła obsługa i bardzo dobry serwis - szczerze powiedziawszy chyba najlepszy w łodzi.

jakie marki mają niestety nie pamiętam ale mają duży salon i dużo rowerów, głownie xc i turystyka.

 

no i na piotrkowskiej 22 mają GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kross, oprócz Piasty, na brukowej ileśtam jest sklepik vel blaszana buda.. i z tego co pamiętam mają kilka rowerów kross'a.

na Frańciszkańskiej głównie unibike ,author i merida. Merida jest jeszcze na Rzgowskiej za uniwersalem (przed żabką)

dymamo (Kilińskiego 3), giant, norco(??), cannondale

kelly's tylko go-sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Jerry rzeczywiście jest w porządku, ma sporą wiedzę, ale nie zapominajmy, że on jeździ na bmx'ie i to jest jego główna tematyka. Nie we wszystkich problemach rowerowych jest tak biegły. Ponad to trzeba jeszcze dorzucić, że jest mocno zakręcony i czasem ciężko jest się z nim dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam, ze odswiezam ale nie chce zakladac kolejnego tematu, w ktorym sklepie w Lodzi znajde rowery:kross a2 level i kross a6 level, na tych najbardziej mi zalezy bo chcialbym dopasowac rame. Bylbym wdzieczny za adresy/nazwe sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy możecie polecić mi jakieś sklepy rowerowe w Łodzi? Na razie korzystałem z hurtowni Piasta na Puszkina bo najbliżej ale mają tam dość zaporowe ceny stąd moje pytanie. Chciałbym kupić sobie parę części na przyszły sezon między innymi rogi których cena na allegro to 80zł(z przesyłką) i nie wiem czy nie znajdę czegoś taniej w jakimś sklepie stacjonarnym. Z góry dzięki za wszystkie informacje. Najlepiej nazwy sklepów i adresy ew. kontakt żebym mógł przedzwonić i dowiedzieć się przez telefon bez jeżdżenia po całym mieście :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...