Skocz do zawartości

[Góry Izerskie] wycieczka jedno lub dwudniowa


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

już za chwilę będziemy podbijać Góry Sowie i czas zaplanować coś na kolejny weekend. Z Majkelem mieliśmy w planach wyjazd w Góry Izerskie oraz Singletrack pod Smrk. Jednak Majkel na 90% będzie zdobywał Izery w google earth, wiec pytam czy ktos by był chętny na wyjazd?

 

termin: 10-11.09, może być też jednodniowa

 

co do przebiegu trasy, to szukam czegoś ciekawego ;)

 

 

edit:

 

w temacie wrocławia pojawiła się ciekawa opcja:

 

Od kilku dni chodzi i pomysł dwudniowego wyjazdu z noclegiem w Chatce Górzystów (18 PLN/noc + dycha za pościel) lub Orlem... Zaletą takiego rozwiązania jest to, że są dwa dni na jeżdżenie i nie targa się bagażu z sobą (można zostawić w aucie ewentualnie wieźć ze sobą szczoteczkę i pastę do zębów)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik Szoppers dnia 30 sierpień 2011 - 17:17 napisał Zjechac to "kazdy" umie ;) (...) Nooo, to trzeba było być w ostatnią niedzielę na zjeździe z Wołka i Krzyża Milenijnego ;)

ee tam :icon_mrgreen: bardziej stromy był ten zjazd cośmy byli w górkach strzelińskich, co się Qbusiowi wywróciło - tam było mega zajefajnie :devil: to był zjazd, techniczny z dupskiem na tylnym kole :rolleyes:

Na wyjazd bym się zabrał ale mam reprezentować jakiś team :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam :icon_mrgreen: bardziej stromy był ten zjazd cośmy byli w górkach strzelińskich, co się Qbusiowi wywróciło - tam było mega zajefajnie :devil: to był zjazd, techniczny z dupskiem na tylnym kole :rolleyes:

(...)

Nie wywróciło się, nie wywróciło :D :D :D To nie tak jak wyglądało :D :D :D Ja jechałem dobrze, tylko ściółka się osuneła po mokrej ziemi... ja byłem cały czas pod kontrolą, rower idealnie prosto, tylko ziemia bokiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...