Skocz do zawartości

[rower]dla dziewczyny do 1500..


sunrise

Rekomendowane odpowiedzi

To nie są złe rowery - opinie na forum. Podobno sprawnie u nich z serwisem (przynajmniej w Lublinie)

Aha..dobrze wiedzieć bo nie wiedziałam :)

 

Nie bądź śmieszna chcesz szpanu czy dobrego roweru, a może wolisz jeździć na lakierze ?Firma znana francuska :http://www.btwincycle.com/EN/Zamiast marudzić możesz się przejechać do Gliwic i obejrzeć rower w Decathlonie ;)

Raz chyba mi się obiło o uszy dlatego nie wiedziałam :P No do Decathlonu mam niedaleko :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie o podniesioną noge chodzi przy tej męskiej ramie tylko o dlugosci rurek i kąty pod jakimi są pospawane, np. męski 16" nie musi byc taki sam jak żeńskie 16" - dlatego jak masz mozliwosc to jedz wlasnie do jakiegos sklepu i przymierzaj na jakich ramach o jakich rozmiarach ci najwygodniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie o podniesioną noge chodzi przy tej męskiej ramie tylko o dlugosci rurek i kąty pod jakimi są pospawane, np. męski 16" nie musi byc taki sam jak żeńskie 16" - dlatego jak masz mozliwosc to jedz wlasnie do jakiegos sklepu i przymierzaj na jakich ramach o jakich rozmiarach ci najwygodniej :)

Ok, dzięki :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...