Skocz do zawartości

[ Endomondo ] Dołącz do drużyny forumrowerowe.org


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A powiedzcie mi jak to jest z tą rywalizacją, z tego co się domyśliłem to rywalizacja dotyczy tylko kolarstwa górskiego, natomiast wydaje mi się, że większość ludzi wybiera jazdę na rowerze, mam racje? Jeśli tak to proponuję gdzieś w opisie umieścić informację żeby przy rozpoczynaniu treningu ustawić typ na Kolarstwo górskie, ale wtedy pozostaje pytanie czy nie będzie nas gryzło sumienie, że jeździmy po asfalcie, a dobijamy km do kolarstwa górskiego;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jestem przekonany, no jak wszedłem do opcji, gdzie mogę zobaczyć miejsce w rankingu drużyny i wybiorę tylko rywalizację to pokazuje mi, że nie jestem klasyfikowany...

 

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test i faktycznie miałem rację. Do dwóch rywalizacji, do których drużyna fr.org jest zapisana liczą się tylko kilometry za "Kolarstwo górskie". Wczoraj zmieniłem typ jednego z moich treningów i dzisiaj widzę, że mnie policzył.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak miałem ustawione kolarstwo to się nie liczyło? <_<

Swoją drogą to ostatnio mi endomondo robi numery i wyłącza się w trakcie jazdy. Jak na złość nie wtedy gdy jadę oklepaną standardową trasę, którą wykonuję gdy nie mam inwencji do kombinowania tylko właśnie wtedy gdy jadę gdzieś dalej i tworzę nowe pętelki z użyciem wcześniej nie jeżdżonych dróg. Miał ktoś taki problem? Przeniosę z karty pamięci do telefonu, może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeszcze możesz to naprawić. Jeśli nie masz dużo treningów to możesz każdemu zmienić typ na Kolarstwo górskie i poczekać kilka godzin na przeliczenie. Ja tak zrobiłem i zadziałało. Jeśli chodzi o drugą część wypowiedzi to też mi się raz to zdarzyło. Wydaje mi się, że to wynika ze sposobu w jaki system Android zarządz pamięcią. Jeśli jakaś aplikacja chodzi w tle i brakuje pamięci to wtedy system zaczyna automatycznie robić czystkę i możliwe, że wybiera sobie za cel endomondo, ale to tylko moje domysły. Natomiast bardziej mnie denerwuje "zawieszanie się" GPS'u. Nagle stwierdza, że się nie poruszam i potem na mapie wychodzi, że się teleportuję...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 miesiące jazdy 2-4 razy w tygodniu, więc szczerze mówiąc nie chce mi się :P

Co do czyszczenia pamięci to chyba nie bo telefon po samoczynnym wyłączeniu endomondo wygląda jak po restarcie, tak jakby wyskakiwał błąd i system sam się "naprawiał".

GPS mi się nie zawieszał, za to raz złapał sygnał po ponad 2h od wyjazdu z domu :whistling: ale to jedyny raz kiedy miałem problem z gpsem jako takim, a nie z endo czy telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...