Skocz do zawartości

[ Endomondo ] Dołącz do drużyny forumrowerowe.org


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Mam endo na WP8 i jak analizuje to na pewno wszyscy którzy udostępniają wszystkie szczegóły treningu: mapa, wykresy to nawodnienie jest widoczne, a jak nie ma wykresów to jest bez nawodnienia. Ja mam wszystko udostępnione i nie mam tego czegoś :-(

To uzależnienie tego od posiadania premium to pewnik?

Czy może zależy od wersji endo na jaką platformę czy telefonu?

 

Ja mam darmową wersję Endomondo (android) i nawodnienie jest u mnie pokazywane. Według mnie jest to brak w Endomondo na WP, bo z tego co widzę, moja znajoma też tego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na WP8 jest straszna bieda w chwili obecnej,zwłaszcza że ta platforma tjb wypiera symbiana w Nokii.Licze tylko na to że dołożą więcej funkcjii bo za miesiąc biorę Lumię 920 i liczyłem że będę miał więcej funcji niż na symbianie w N8 i póki co to.....lipa ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dołączyłem :)

A w związku z kilkoma ostatnimi postami to mam endo i na symbianie (C5-00) i na SgsIII i twierdzę, że na symbianie sprawuje się lepiej- dokładniej zapisuje trasę(widać dosłownie w zoomie po której stronie jezdni jechaliśmy,  a na samsungu nie, poza tym samsung bardzo ścina zakręty...może odświeżanie pozycji gps jest częstsze w nokii. W nokii w darmowej wersji jest więcej parametrów podanych z trasy niż w sg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trakcie treningu ekran wyłącza sie, aplikacja "działa w tle". Czy mozna ustawić gdzieś żeby ekran cały czas był włączony?? Od czasu  do czasu używam RUNTASTIC ROAD BIKE i tam nie ma tego problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie dot. aplikacji: Bardziej bedzie sie opłacało kupić uchwyt na telefon do roweru czy trzymać na ciągłe włączonym ekranie telefon z otw. aplikacją w kieszeni?

 

zameldowałem sie też(ten sam avatar co tu)

a potrzebujesz mieć aplikację włączoną non-stop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. interpretacji wyników.

Przykład:

endomondo_zps86ecf42d.jpg

 

Co znaczy "łącznie w górę" i łącznie w dół"?

 

Ta sama trasa, ale z oryginalnego zapisu w GPS Holux 245  wygląda tak:

ScreenCapture_zps2c93ed79.jpg

 

Co to jest "całkowite wzniesienie" i całkowita pochyłość"? Czy to jest to samo co endomondowe "łącznie w górę" i łącznie w dół"?... tylko skąd tak rażące różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co znaczy "łącznie w górę" i łącznie w dół"?

 

Suma merów pokonanych w pionie ... ale z racji tego że to na podstawie GPS to weź to z baaardzo dużym przymróżeniem oka.

GPS jest bardzo kulawy w określaniu wysokości. Najlepszy dowód na to widać już na twoim treningu ...

Bo jak wyjeżdżasz z punktu i do niego wracasz to sumarycznie "w górę" i "w dół" powinny być równe a tam masz 15m różnicy.

 

Jak porównuję daną trasę z endomondo i z wysokościomierzem ciśnieniowym to rozbieżności są z zakresu "niemożliwych".

Jak kiedyś robiłem podjazd na Rowokół który ma 100 kilka m wysokości to GPS mi pokazywał że jestem na 270 m npm.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...