Skocz do zawartości

[ Endomondo ] Dołącz do drużyny forumrowerowe.org


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie:) Co prawda niewiele przejechałem z tą aplikacją, ale w moich okolicach nie zauważyłem problemu z zasięgiem. Ostatnio wybrałem się nad morze pojeździć i tam pojawi sie problem. Później już jej nawet nie włączałem bo nie widziałem sensu.

Ale musze więcej pojeździć, żeby coś więcej o niej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla tych, którym gubi trasę - zawsze jest możliwość edycji i poprawienia tego, co aplikacja zepsuła

tudzież jako opcja skorzystanie ze znacznie lepszego wg mnie SportsTrackLive (www.sportstracklive.com) i zapisywanie tylko śladu w formacie gpx na stronie endomondo - co też czynię.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ktoś ma takie problemy.

Nawet nie do końca o problemy chodzi, chociaż mnie się akurat zdarzyły. Również o możliwości i nazwijmy to "bateriożerność". Po radach paru osób które jeżdżą i biegają wypróbowałem i mimo wersji pro Endo przesiadłem się na wskazany wcześniej program.... i jest do dzisiaj... Na tym samym sprzęcie dokładniejszy ślad, duużo mniejsza bateriożerność, większe możliwości - wyścig z duchem etc....

Poinformowałem o opcji... koniec OT z mojej str... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tudzież jako opcja skorzystanie ze znacznie lepszego wg mnie SportsTrackLive

... który jest płatny (z opcją zapisu śladu), a endomondo za darmo. Mimo wszystko wolę TrekBuddy z mapami i ręczne wgrywanie gpxów, endo nie raz zawiodło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem!

 

Niestety mam smartfona z niewspieranym systemem Bada 2.0 (Wave 8500). Endomondo nie działa na tym systemie, dlatego też korzystam z GPS Loggera, po czym gpxa wrzucam do endomondo i dane poprawiam wg. wskazań licznika Sigmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na WP jak wychodzę z Endomondo, to poprzez przycisk z okienkami, a wracam poprzez wybranie Endomondo przytrzymując szczalkę ;)

 

Wysyłane z mojego N70S za pomocą Tapatalk 2

 też tak robię, ale niestety, czasami program się zamyka po prostu. Niezbadane są wyroki fonów ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z tym, że podczas treningu ślad się urwał na czas gdy rozmawiałem, po kilku dniach była dopiero dostępna cała trasa ;)

 

a swoją drogą Endomondo czasami "gubi" po 700-800 metrów na mojej biegowej pętli która ma ~6 km.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja korzystam z Endomondo na L9 i jestem bardzo zadowolony. Nie ma chyba lepszego programu śledzącego aktywność rowerową na Androida. 

Tak wogóle to tutaj macie link do mojej ostatniej jazdy http://www.endomondo.com/workouts/210270222/2716253 ( trochę krótkiej ale czas mi nie pozwalał ). Powiedzcie mi czy cienki ze mnie bolek czy jakoś tam daję radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie sprawdzić na moich treningach czy widać taką wartość jak "nawodnienie"? Bo ja tego nie widzę u siebie, natomiast u innych zauważyłam, że jest  w podsumowaniu. I nie wiem dlaczego ja nie mam. Z góry dziękuję za odpowiedź i fatygę :thanks:

 

endo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam endo na WP8 i jak analizuje to na pewno wszyscy którzy udostępniają wszystkie szczegóły treningu: mapa, wykresy to nawodnienie jest widoczne, a jak nie ma wykresów to jest bez nawodnienia. Ja mam wszystko udostępnione i nie mam tego czegoś :-(

To uzależnienie tego od posiadania premium to pewnik?

Czy może zależy od wersji endo na jaką platformę czy telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy może zależy od wersji endo na jaką platformę czy telefonu?

 

Ja mam apkę pro na Andka i nawodnienie jest, teoretycznie w wersji podstawowej też. Może być, że nie ma tej opcji na Windows Phone, w sumie w Windows Store nie jest wpisana. W sumie w komentarzach są opinie, że mało opcji w porównaniu do androidowej wersji.

Najlepiej spytaj bezpośrednio autorów, czy to mailem czy np. na fejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...