Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, terminów pojawienia się tego roweru było już kilka ;) Ja w końcu zamówiłem Maestro bo ile można czekać ;)

Przy zamówieniu robisz tak:.

Klikasz "kup teraz" i przy wypełnianiu formularza dostawy jako formę przesyłki wybierasz "inny sposób dostawy".

W uwagach wypisujesz rozmiar i kolor ramy a także info odnośnie wymiany amortyzatora.

W okienku "koszt przesyłki" musisz wpisać kwotę ręcznie i wpisujesz tam sumę - koszt przesyłki+koszt wymiany amortyzatora.

Wszystko.

 

 

Albo zadzwonić i ustalić szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli chcę "za pobraniem" to nic sie nie zmienia?

Nie zmienia się. zaznacz tylko w uwagach, że ma to być przesyłka "Za pobraniem" żeby nie czekali w nieskończoność na przelew i oczywiście przy podliczaniu przesyłki dobrze skalkuluj kwotę.

 

 

Albo zadzwonić i ustalić szczegóły

ja wcześniej ustalałem mailowo wszystkie szczegóły a później wpisałem to wszystko w zamówieniu "ku pamięci"

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia się. zaznacz tylko w uwagach, że ma to być przesyłka "Za pobraniem" żeby nie czekali w nieskończoność na przelew i oczywiście przy podliczaniu przesyłki dobrze skalkuluj kwotę.

 

 

ja wcześniej ustalałem mailowo wszystkie szczegóły a później wpisałem to wszystko w zamówieniu "ku pamięci"

 

 

I  dobrze zrobiłeś.ja zamówiłem tylko telefonicznie i teraz nie wiem co przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 no tak, tys wszak aurorem jest  :whistling: . w sumie, to wszelkie reklamacje powinny byc kierowane do ciebie  :laugh: . kiedys Zanussi, ten rezyser, opowiadal ze ludzie dzwonia do niego w kwesti sprzetu AGD. dostrzegam analogie pomiedzy wami. ps. masz dalej rower-przyczynek calej tej dyskusji ? 

 

 

pozdrawiam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

spytałem się tego sprzedawcy kiedy będą wystawione nowe integrale a on mi wysłał link do evolution v3, co ja mam przez to rozumieć?

 

Tu masz sprzęt taki jak Lazaro V3, a nawet trochę lepszy: http://allegro.pl/wypasiony-pogromca-szosy-kands-maestro-full-alivio-i3230600670.html

 

 

PS. Padła mi dętka, na aukcji pisało, że koło to 700x38c, natomiast na oponie pisze 700x40c, lepiej kupić dętkę pod 40c nawet jeśli wpakuję ją do 38c?

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz sprzęt taki jak Lazaro V3, a nawet trochę lepszy: http://allegro.pl/wypasiony-pogromca-szosy-kands-maestro-full-alivio-i3230600670.html

 

 

PS. Padła mi dętka, na aukcji pisało, że koło to 700x38c, natomiast na oponie pisze 700x40c, lepiej kupić dętkę pod 40c nawet jeśli wpakuję ją do 38c?

A nie lepiej nakleić łatkę? Dętkę wymienia się raczej jak w trasie kapcia złapiesz. Wracając do pytania ja kierowałbym się info z opony a nie aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz sprzęt taki jak Lazaro V3, a nawet trochę lepszy: http://allegro.pl/wypasiony-pogromca-szosy-kands-maestro-full-alivio-i3230600670.html

 

 

PS. Padła mi dętka, na aukcji pisało, że koło to 700x38c, natomiast na oponie pisze 700x40c, lepiej kupić dętkę pod 40c nawet jeśli wpakuję ją do 38c?

 

ale droższy o 200zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dokładni - 150 zł

Poza tym, nikt nie jest na 100% pewnien, że gdy sprzedawca wystawi ponownie Integrala to jego cena będzie taka sama - może być droższa bo on na pewno zdaje sobie sprawę, że jest na niego bardzo duże zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Padła mi dętka, na aukcji pisało, że koło to 700x38c, natomiast na oponie pisze 700x40c, lepiej kupić dętkę pod 40c nawet jeśli wpakuję ją do 38c?

 

Nie ma dętek dedykowanych tylko do 38 czy 40, dętki są z zakresu jakiegoś tam. 38 bedzie pasowała do opony 40 i na odwrót to bardzo mała różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko latki. ja do 5-6 razy latam detki zanim je wymienie. komplet latek, 8 sztuk, plus klej to okolo 5 zl. nowa kosztuje okolo 20pln. ekonomia sie klania. ps. detke wymien od razu jesli pekla w okolicy wetyla. 

ps2. dzisiaj na miescie, wroclawiu, widzialem trzy lazaro integrale . do jednego sie nawet przymierzylem. ja 180 cm w butach i lazaro 19 cali. bylo w sam raz. 

 

 

pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera nei wiem czy zdecydowac sie na 19 (wzrost) czy na 17:P bo w sumie niby  bede mial rurke idealnie na styk w 19'' a za to w 17'' musialbym dosc znacznie wysunac sztyce (orientuje sie ktos do jakiego wzrostu odpowiednia dlugosc sie da osiagnac?)

Edytowane przez adam00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dokładni - 150 zł

Poza tym, nikt nie jest na 100% pewnien, że gdy sprzedawca wystawi ponownie Integrala to jego cena będzie taka sama - może być droższa bo on na pewno zdaje sobie sprawę, że jest na niego bardzo duże zainteresowanie.

Ja dostałem info od sprzedawcy ze będzie 1099 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo dzisiaj jezdzilem po wroclawiu i rzucily sie mi one w oczy,lazaro integral w ilosci sztuk trzy. nawet zaczepilem jednego rowerzyste, by z nim porozmawiac. mial 19 calowca. dal sie mi do niego, roweru, przymierzyc. ja mam 21'' kandsa maestro na 29 calowych oponach i ten moj jest za duzy jak na mnie, choc juz sie do tego przyzwyczailem. natomiast 19'' lazaro pasowal pode mnie idealnie. stojac nad nim mialem dobre 6-7 cm luzu do nabialu . inna sprawa, ze byl na 28 calowych oponach, o niskim biezniku. ja mam okolo 180 cm wzrostu. w butach.  i z kazdym rokiem coraz mniej   :laugh: .


 


 


pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...