Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

do 

prykpryk, da sie. na obrecze od kandsa maestro zalozylem schwalbe rapid rob 29x2,25 i chodzi to bez zarzutu. plus dętki tez schwalbe sv 19 .

 

 

ps. kiere sobie wymienilem na 700 mm plus mostek 60 mm. fajnie to wszystko chodzi. 

 

 

pozdrawiam.

 

errata, detki to schwalbe av 19.

 

 

Możesz wrzucić fotki jak to wygląda na 29 też chce tak go przerobić

 

 

przypadłość mojego lazaro z zeszłego  sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich forumowiczów
​Chciałbym się dowiedzieć czy rozmiar 17" tego lazaro integral v3 będzie na mnie dobry gdyż mam tylko 158 cm wzrostu, oraz czy ktoś wie kiedy będzie znów dostępny ten rowerek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie duże zainteresowanie tym rowerem a gdy się pojawił w sprzedaży na allegrohttp://allegro.pl/juz-jest-damski-lazaro-integral-v3-alivio-i3227175523.html to przez trzy dni nie została kupiona ani jedna sztuka.Co prawda to jest damka ale czy tym rowerem interesują się tylko mężczyźni?Myślę że ten rower może być  propozycją również dla mężczyzn niższego wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co prawda to jest damka ale czy tym rowerem interesują się tylko mężczyźni? Myślę że ten rower może być  propozycją również dla mężczyzn niższego wzrostu

Czy to aż takie dziwne? Nie od dziś wiadomo, że kobiety przywiązują uwagę do tego jak coś wygląda a nie jak się ma np. stosunek jakości do ceny czy też cechy użytkowe danego przedmiotu :)

Ja gdy pokazywałem mojej żonie rowery typu cross to usłyszałem tylko "bleeee"... dlatego mnie osobiście brak popytu na damki nie dziwi. A co do mężczyzn dosiadających damki to ja akurat nic dziwnego w tym nie widzę ale gros mężczyzn będzie wolało dalej chodzić pieszo, korzystać z komunikacji miejskiej lub tłuc tyłek w aucie niż dosiąść damkę.... dlatego po raz kolejny się nie dziwię, że nie ma popytu na damki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na damkę z tej aukcji nie ma popytu, bo dostępna tylko rama 19" :P sama czekam na 17", ew. biorę V1 jako codziennego klepaka do pracy :P

 

Edit: BTW aukcja ma 489 wyświetleń, więc jakieś tam zainteresowanie jest..

Edytowane przez skimos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta damka czyms sie rozni poza rama?

 

 

Damka nie różni się niczym poza ramą no może siodełkiem.Ale przy zamówieniu można ten rower dowolnie konfigurowć tzn.zmienić siodełko, kierownik,  widelec dodać błotniki i bagażnik.W ogóle firma otwarta na propozycję.Trzeba zadzwonić i ustalić szczegóły.Ja zamawiałem damkę a jestem mężczyzną i myślę że dobrze zrobiłem bo przynajmniej nie będę  miał pobijanego worka no i będzie bezpieczniej i wygodniej no i trochę śmieszniej :) 

Edytowane przez jawi13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma ten rower lub Kands Maestro z ramą 21cali i mieszka w Poznaniu? mam 193 i 93 nogę i chciałbym się przymierzyć. 

 

 

Co prawda nie jestem z Poznania ale mam 197 cm i lazaro z ramą 21. Rama jest ok, nie za duża nie za mała i co najważniejsze nie wyglądam na niej jak na rowerku z pierwszej komuni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chłopaki, już sporo opinii się pojawiło odnośnie ram 17" i 19", i jak dotychczas byłem zdecydowany na 19" to teraz sam już nie wiem.. Wzrost 177, wysokość do miejsca wiadomego: 83cm - mierzone w lekkim rozkroku, z butami, bez spodni, "do punktu styczności".

Czasu coraz mniej(jutro mają być dostępne rowerki) a wątpliwości coraz więcej.

Jak się nie zdecyduję to chyba kupię dwa i jeden odeślę.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chłopaki, już sporo opinii się pojawiło odnośnie ram 17" i 19", i jak dotychczas byłem zdecydowany na 19" to teraz sam już nie wiem.. Wzrost 177, wysokość do miejsca wiadomego: 83cm - mierzone w lekkim rozkroku, z butami, bez spodni, "do punktu styczności".

Czasu coraz mniej(jutro mają być dostępne rowerki) a wątpliwości coraz więcej.

Jak się nie zdecyduję to chyba kupię dwa i jeden odeślę.. :(

Z takimi wymiarami na Twoim miejscu brałbym 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze to komuś pomoże:
Kands Maestro, rama 19", w połowie długości górnej rurki osiąga wysokość 83cm.

Przy wzroście 178 zdecydowałem się właśnie na ramę 19" (kands!). Wcześniej przymierzałem się do jakiegoś starszego roweru, który miał rurkę właśnie na tej wysokości i było ok, lekki dyskomfort, ale nie było mowy o jakimś bólu itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Damka nie różni się niczym poza ramą no może siodełkiem.Ale przy zamówieniu można ten rower dowolnie konfigurowć tzn.zmienić siodełko, kierownik,  widelec dodać błotniki i bagażnik.W ogóle firma otwarta na propozycję.Trzeba zadzwonić i ustalić szczegóły.Ja zamawiałem damkę a jestem mężczyzną i myślę że dobrze zrobiłem bo przynajmniej nie będę  miał pobijanego worka no i będzie bezpieczniej i wygodniej no i trochę śmieszniej :)

cos konkretnego byscie polecali zmienic (tylko zeby nei zwiekszac kosztow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos konkretnego byscie polecali zmienic (tylko zeby nei zwiekszac kosztow)

 

Bez zwiększania kosztów można zamówić tylko błotniki  które dodają  gratis..amortyzator z blokadą +40zł.bagażnik +oświetlenie 60zł.amortyzowana sztyca siodła i wygodniejszy kierownik 30zł. To wiem bo to domawiałem

.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...