Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych kolegów,kupiłem na aukcji 12maja 2 integrale z których zrezygnowałem ostatacznie i które moge odstąpić jeśli ktoś jest zainteresowany,wystarczy zadzwonić podać moj nich z allegro i moje dane które podam i mozna kupić sobie integrala w dowolnej konfiguracja,niestety odpada metoda platnosci przez PayU bo mi sie zablokowala dlatego rezygnuję jak ktos jest zainteresowany to pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem swój rowerek. Kupiłem go z ramą 17 cali i chyba jest za mała  :icon_confused: Jak już wspominałem mam 174 cm i 80 cm do przyrodzenia. Wahałem się między 17 i 19 i nie wiem czy dobrze wybrałem.

O ile stojąc na ziemi rura jest w sam raz mam z 2 cm luzu ale gdy wybrałem się na mała wyprawę 1 km to czułem się w jak za małym rowerku. Do tego dochodzi, że rama górna idzie bardzo mocno w dół i przez to rower nie wygląda za atrakcyjnie i sztyca jest bardzo mocno wyciągnięta. Do tego nie mogę zmieścić w "środku ramy" (w tym trójkącie) swojego u-loca, musze go zamontować z boku. Jeszcze jest kwestia fotelika, nie przymierzałem jego na razie ale przez to, że rama jest mała i nisko mogę mieć problem z przypięciem go.

 

Mam bardzo mieszane uczucia i nie cieszę się tak jak powinienem z nowego roweru.

 

Teraz nie wiem, co mam robić. Czy wymienić rower czy zostać przy tym. Jak zechcę wymienić to nie wiem czy sprzedawca go przyjmie bo już ten 1km zrobiłem. Może ktoś z okolić Białegostoku byłby zainteresowany taką ramą to mógłbym rowerek odsprzedać choć najpierw czekam na Wasze porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem swój rowerek. Kupiłem go z ramą 17 cali i chyba jest za mała  :icon_confused: Jak już wspominałem mam 174 cm i 80 cm do przyrodzenia. Wahałem się między 17 i 19 i nie wiem czy dobrze wybrałem.

Ja mam 177/80 i wahałem się między 17/19 ostatecznie wybrałem Maestro 19" i to był trafny wybór. Zresztą wcześniej pojechałem do Decathlonu poprzymierzać się do crossów 17 i 19" i na 17" czułem się jak na rowerze komunijnym trochę :) Na 19" pozycja jest bardziej wyciągnięta i sportowa. Spróbuj może przymierzyć się do jakiejś 19" i ewentualnie postaraj się wymienić rower.

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów. Czy ktoś z Was jeździ integralem w Gdańsku? Był bym wdzięczny gdybym mógł podjechać i się przymierzyć, gdyż nie wiem jaką ramę wybrać, czy będę dobrze się na niej czuł. Chciałbym uniknąć uczucia "jak na rowerku komunijnym" :), jak ktoś wcześniej napisał. Jestem na pograniczu dwóch 17" i 19".

Edytowane przez arti104
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadalem konkretne pytanie, takze jesli ktos nie ma ochoty odpowiadac to lepiej, zeby w ogole nic nie pisal.

Numeru przewozowego dalej nie ma takze widze ze trafilem do kategori najgorszych klientow :|

Jesteś chłopie na polskim forum, pamiętaj, że w naszym kraju zawsze łatwiej jest napisać "było już", poszukaj w google,

aniżeli udzielić konkretną i rzetelną odpowiedź, enjoy :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

ja czekałem dzień

Ja czekałem dzień.

 

Termin dostarczenia

Przesyłki zawierające standardowe paczki/palety doręczane są w następnym dniu roboczym po nadaniu przesyłki na terenie całego kraju.

http://www.opek.com.pl/uslugi_przewozowe/uslugi_krajowe/uslugi_podstawowe.aspx

Pamiętaj natomiast, że paczka z rowerem jest paczką niewymiarową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytalem sie, bo wczoraj jak mi ten nr sprzedawca podal nr to do wieczora nie bylo go w systemie i chcialem wiedziec czy "odrobić" sobie nadzieje ale teraz widze status w doreczeniu.

takze dzieki za odpowiedzi a ja wychodze kurierowi naprzeciw :P

moze bedzie foto-relacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słuchajcie doszedł do mnie integral graficik, całkiem estetyczny. Ale nie o to chodzi. Otóż po zmontowaniu i po próbnej jeździe odczułem jakobym był za bardzo pochylony do przodu. Do tej pory jeździłem rowerkiem z tesco za  pare groszy i o ile był on na mnie za mały o tyle właśnie pozyzcja była bardziej wyprostowana i właśnie do takowej się przyzwyczaiłem. I teraz pytanie o do mnie, czy jak bym wziął 19 cali to by było bardziej prosto w związku z tym, że rura jest krótsza.? Mój wzrost do 187 cm od kroka w dół 86( w skarpetkach). Więc wziąłem 21 cali. Chyba nie zrobiłem źle prawda? Ja nawet jak montowałem kierownice to ustawiłem żeby to wygięcie kierownicy było w moją stronę, ale nie rekompensuje to tej długości.

 Więc myślicie żebym odesłał 21 i wziął 19 czy zmieniać mostek?. Jak tak to na jaki, żeby był dobrej jakości takiej jak ten standardowy?

    Wiecie o co chodzi.....taki niedosyt, bo tam że coś przerzutki pykają to się pewnie doregulują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

rama jest dla Ciebie w sam raz. musisz zmienić mostek, najlepiej na ruchomy gdzie swobodnie będziesz mógł sobie ustawić nachylenie. Siodełko jak kolega zasugerował przesuń do przodu. możesz też zmienić kierownicę na bardziej trekkingową.

19" będzie dla Ciebie za małe. 

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kands-energy-1300-vb-wysoka-polka-full-alivio-2013-i3247229549.html

 

Wklejam jeśli ktoś jeszcze nie zauważył że dodali rozmiar 17" i chyba zmniejszyli cenę 

 

Edit: na kołach 26", nie zauważyłem. sory

no właśnie kolego to jest MTB

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już rowerek. Pytanie jak zamontować te druty od pełnych błotników z przodu amortyzatora blokowanego? Czy ten amor ma regulację napięcia wstępnego?

ad.1) nie zamontujesz. musisz kupić jakieś obejmy na golenie amortyzatora i dopiero do nich zamontować

ad.2) ma - pokrętło na lewej goleni

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słuchajcie doszedł do mnie integral graficik, całkiem estetyczny. Ale nie o to chodzi. Otóż po zmontowaniu i po próbnej jeździe odczułem jakobym był za bardzo pochylony do przodu. Do tej pory jeździłem rowerkiem z tesco za pare groszy i o ile był on na mnie za mały o tyle właśnie pozyzcja była bardziej wyprostowana i właśnie do takowej się przyzwyczaiłem. I teraz pytanie o do mnie, czy jak bym wziął 19 cali to by było bardziej prosto w związku z tym, że rura jest krótsza.? Mój wzrost do 187 cm od kroka w dół 86( w skarpetkach). Więc wziąłem 21 cali. Chyba nie zrobiłem źle prawda? Ja nawet jak montowałem kierownice to ustawiłem żeby to wygięcie kierownicy było w moją stronę, ale nie rekompensuje to tej długości.

Więc myślicie żebym odesłał 21 i wziął 19 czy zmieniać mostek?. Jak tak to na jaki, żeby był dobrej jakości takiej jak ten standardowy?

Wiecie o co chodzi.....taki niedosyt, bo tam że coś przerzutki pykają to się pewnie doregulują....

19 na 21 - nie - jeśli nie pasuje, to kupić inny rower, trekkingowy.

 

Mam już rowerek. Pytanie jak zamontować te druty od pełnych błotników z przodu amortyzatora blokowanego? Czy ten amor ma regulację napięcia wstępnego?

Podaj typ tego amortyzatora. Nie możliwe żeby nie miał ustawienia sag.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. To jest mój pierwszy post ale forum i szczególnie ten wątek czytam od kilku dni. Miałem kupić tego Integrala i dopłacić 40zł za amor z blokadą.

Myślałem że wymieniają SF13-NEX 700C (czyli standardowy) na SF13-NEX MLO 700C czyli z blokadą, nawet tyle wynosi różnica w cenie w katalolgu Euro Bike. Ale jeżeli to ma tak wyglądać jak na zdjęciu to mega lipa.

 

Tu link do katalogu:  http://www.eurobike.pl/sr-suntour/amortyzatory-przednie/nex

 

Może ktoś jeszcze wrzuci fotki tych poblokowanych amorów.

 

Edit: z NVX na NEX

Edytowane przez BikerLight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...