Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

nie, mialem na umysle bledy w opisie. na zdjeciach masz amora xcr i klamkomanetki acera. w opisie amor to xcm i manetki alivio. choc przy xcr + acera to lepsza jest konfiguracja. 



ps. jesli chodzi o kwestie nieobecnosci kandsow i lazarow na rynku wtornym to sam nie wiem dla czego sie nie pojawiaja. moj kands dalej ladnie sie toczy, wiec na degradacje nie stawiam. 



ps.2 na tym forum, tutaj, sporo osob ma kandsy energy 1300 i jakos na jakosc nie narzakaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy Panowie, ale mnie już znudziło to czekanie. Biorę Kandsa Mistrza ^^
A Wy? ;>
Mam nadzieję, że też będę mógł się chwalić niezawodnością polskiego producenta ;)
Kandsów jest trochę na al.pl, mogę polegać tylko na komentarzach, ale wolę też na Waszych subiektywnych odczuciach. Pytanie do tych, co już kupili: Od którego sprzedawcy braliście, jak go oceniacie? Jak zabezpieczony i wyregulowany był rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę cierpliwości...

 

Różnica pomiedzy Kandsem, a Lazaro była wielokrotnie pokazywana na forum włącznie z wizualizacją geometrii.

Wysil się trochę i poszukaj, było już nie jeden raz wałkowane.

Ten temat zrobił się taką telenowelą, że znaleźć nawet chciałem odpowiedz któregoś użytkownika na mój post jakiś czas temu i nie dałem rady;) dlatego prosiłem o to teraz gdy coraz bardziej sie zastanawiam czy nie brać tego roweru, no i chciałem bardziej precyzyjne opisanie problemu niż w stylu "ma chyba lepszą piastę" ;) Porównań geometrii nawet nie widziałem wiec tym bardziej jestem w szoku, geometrie znalałem tylko te rysowane A/B/C ale tam nic nie wynika z tego dla mnie;)

 

ok 80 cm, od sztycy do końca mostka - w moim przypadku odpowiada to mniej więcej położeniu gripów.

Wielkie dzięki, mierzyłeś do wysunietego siodełka a nie jak na fotkach z allegro po skosie do końca rury ramy? Myślisz, ze moge jeszcze w tym rowerze wyciągnąć sztyce tak aby była ok na noge 93cm/193, bo ty masz z tego co mówisz około 83cm i 187?

Nic pozostaje mi teraz miarka i pomierzyć się do tego roweru na jakimś przykładzie;) coś znaleźć musze w podobnych wymiarach w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rower-cross-x-trial-28-alu-shimano-alivio-nowosc-i3212798865.html

 

co sądzicie o tym? Jest amor blokowany, Alivio, rama 22 lub 20. taka alternatywa ponizej 1000

Nie jest to żadna alternatywa - ten rower ma wolnobieg.

 

 

Wielkie dzięki, mierzyłeś do wysunietego siodełka a nie jak na fotkach z allegro po skosie do końca rury ramy? Myślisz, ze moge jeszcze w tym rowerze wyciągnąć sztyce tak aby była ok na noge 93cm/193, bo ty masz z tego co mówisz około 83cm i 187?

 

Mierzyłem na wysunietej sztycy która jest wymieniona na 450mm, zamontowana jest na wysokości jak na zdjeciach wrzuconych wcześniej odnośnie przswitu jajek do górnej rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiony! :D 17", czarny, z blokowanym amo. za pobraniem, więc ciekawe kiedy przyjdzie...

nieźle, 30 minut od wystawienia i już 4 osoby kupiły. blisko 200 sztuk rzekomo dostępnych.

wsadzili też te hamulce takie jak w kands, a cena ta sama, miło :)

Edytowane przez coroner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, jeszcze, siodełka czarne i trochę inne. też lepiej, bo do czarnego mi to białe nie pasiło. po zdjęciu wydaje się też bardziej komfortowe :)

mateusur, po prostu wysłałem maila i napisałem co chcę. nie wypełniałem tego formularza o dostawie i płatności, bo zapomniałem. teraz to zrobię.

Edytowane przez coroner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw napisałem przez opcję "pytanie do sprzedającego", tam wszystko co chcę napisałem. ale trzeba jednak prawdopodbnie wypełniać formularz, który pojawia sie po kliknięciu "kup teraz". tam wybrałem za pobraniem i napsiałem to samo co w mailu czyli rozmiar, kolor, blokowany amor itp.

Edytowane przez coroner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...