Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

a moze tam maja jakas gware regionalna i my go zle rozumiemy?

 

a swoja droga natomiast skoro kandsy moga byc na innych aukcjach u innych sprzedawcow to moze bysmy sie jakos spikneli razem i hurtowo zamowili rowery bezposrednio u TransRower?

Edytowane przez adam00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tam maja jakas gware regionalna i my go zle rozumiemy?

 

a swoja droga natomiast skoro kandsy moga byc na innych aukcjach u innych sprzedawcow to moze bysmy sie jakos spikneli razem i hurtowo zamowili rowery bezposrednio u TransRower?

czyli pewnie by trzeba uzbierać ze 100 osób;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaka jest dokładnie różnica pomiędzy maestro a integralem, poproszę kogoś znającego sie na temacie o wypunktowaniu z podaniem czy na + czy -. np. 1)przerzutka tylna: maestro X / integral Y - integral jedna klasa lepsza itd.

 

Drugie pytanie czy ktoś ma ten rower mając około 193cm/93 w nodze lub ma z ramą 21cali i mógłby mi zmierzyć odległość wysysuniętą sztycą na odpowiednią wysokość, od środka sztycy zaraz pod siodełkiem do (jakby) rączek czyli trzymania przez rowerzyste kierownicy, ale w lini prostej czyli gdzies na/za mostkiem(w zależności jak kierownica(chwyt) w tym rowerze jest ustawiona(wygieta) w stosunku do jej mocowania na środku. Troszkę zamotałem ten opis o co mi chodzi ale generalnie chcę swój obecny rower ustawić pod wymiar podany i sprawdzić swoja pozycje siodełko kierownica(czy nie będzie mi za krótki) a niestety nigdzie w Poznaniu tego sprawdzić nie mogę;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaka jest dokładnie różnica pomiędzy maestro a integralem, poproszę kogoś znającego sie na temacie o wypunktowaniu z podaniem czy na + czy -. np. 1)przerzutka tylna: maestro X / integral Y - integral jedna klasa lepsza itd.

 

Drugie pytanie czy ktoś ma ten rower mając około 193cm/93 w nodze lub ma z ramą 21cali i mógłby mi zmierzyć odległość wysysuniętą sztycą na odpowiednią wysokość, od środka sztycy zaraz pod siodełkiem do (jakby) rączek czyli trzymania przez rowerzyste kierownicy, ale w lini prostej czyli gdzies na/za mostkiem(w zależności jak kierownica(chwyt) w tym rowerze jest ustawiona(wygieta) w stosunku do jej mocowania na środku. Troszkę zamotałem ten opis o co mi chodzi ale generalnie chcę swój obecny rower ustawić pod wymiar podany i sprawdzić swoja pozycje siodełko kierownica(czy nie będzie mi za krótki) a niestety nigdzie w Poznaniu tego sprawdzić nie mogę;(

Naprawdę nikt się nie zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też tracę cierpliwość. A sprzedawca... Ys...

coraz bardziej skłaniam się ku Maestro.

 

 

a dasz radę na 19"? bo jak tak, to ja niem czemu tego już dawno nie zrobiłeś. ja dziś zrobiłem sobie jeszcze raz pomiar i mi wyszło 77cm, także jak nie 17" to nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dasz radę na 19"? bo jak tak, to ja niem czemu tego już dawno nie zrobiłeś. ja dziś zrobiłem sobie jeszcze raz pomiar i mi wyszło 77cm, także jak nie 17" to nic.

 

Ja na 21", mam 187cm  :D Po prostu Lazarek mi się bardziej wizualnie podobał i był tańczy, a osprzęt ten sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawił od groma maestro więc nie sądze, że w najbliższym czasie wystawi integrale. Tak samo było z senatorami.

eee to, że na allegro widać kilkadziesiat sztuk, nie znaczy, że tyle ma na stanie. przypuszczam, że podobnie było z lazaro i domawiał zamówienia, stąd to opoóźnienie.

Ja na 21", mam 187cm   :D Po prostu Lazarek mi się bardziej wizualnie podobał i był tańczy, a osprzęt ten sam ;)

a jakie ty widzisz wizualne różnice oprócz nazwy, oczwyiście na korzyść kands? poza tym, osprzęt jednak nie ten sam. piasty lepsze w kands, suport zdaje się też. do tego blokowany amortyzator. hamule od firmy, która gdzieś tam się jednak o uszy obiła, a nie jakieś noł nejmy. jak patrzę po cenach tych rowerów, to te 150zł jest upchane właśnie w lepszy osprzęt, a nie dla zarobku, a jeśli nawet, to dosłownie groszowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauazyliscie, ze nie ma na rynku wtornym rowerow kands, lazaro ? a przeciaz sa juz w obiegu od kilku lat i powinny pojawiac sie jako uzywki na aukcjach...

 

 

pochwa.

 

 



tu sie gosciu kapke rozjechal w opisie http://allegro.pl/show_item.php?item=3241006198&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...ma z ramą 21cali i mógłby mi zmierzyć odległość wysysuniętą sztycą na odpowiednią wysokość, od środka sztycy zaraz pod siodełkiem do (jakby) rączek czyli trzymania przez rowerzyste kierownicy...

 

 

ok 80 cm, od sztycy do końca mostka - w moim przypadku odpowiada to mniej więcej położeniu gripów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauazyliscie, ze nie ma na rynku wtornym rowerow kands, lazaro ? a przeciaz sa juz w obiegu od kilku lat i powinny pojawiac sie jako uzywki na aukcjach...

 

 

pochwa.

 

 

 

tu sie gosciu kapke rozjechal w opisie http://allegro.pl/show_item.php?item=3241006198&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

Podejrzewasz ich bezawaryjność i wysokie zadowolenie czy degradację? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...