Skocz do zawartości

[Rower] Cannondale SL2


lukas76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pochwalę się też moim rowerem. Jest to Canon Sl2 fabryczna waga wg producenta 12,6-12,8 kg. Mnie po wymianie osprzętu ogólnie dostępnego (nie wierceń , sciągnięcia lakieru) udało się zejść do 9,9 kg. Mam w planach jeszcze ok 0,6 kg

post-143464-0-34140100-1310650701_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

-specyfikacja jest w garażu: http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/1419-cannondale-sl2/

-co do wagi to sam się zdziwiłem ale waga tak pokazuje (jest to waga do ważenia "ludzi" ale waży dobrze do 1 miejsca po przecinku więc może to być 9999g albo 9900g :)

co do amora to nic nie powiem ale rower kupiłem dla ramy :) bo na wstępie jak gdzieś wyczytałem było już było lżej niż Giant Talon 1 disc przy podobnym osprzęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rower jest fajny ale mam z nim ciągłe problemy ( nie jestem pewien czy z rowerem czy sprzedawca): po 100km wymiana hamulca (ciekł) i amortyzatora (złapał luzy), teraz jest w miarę ok bo wszystko wymieniłem oprócz amora ale ten jest jakby lepszy?!. Jeżeli chcesz kupić to dobrze sprawdź części czy nie masz np. moich reklamowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć co najwyżej taką wagę w planach ale teraz jest baardzo mało prawdopodobne aby tyle ważył tj. 9,9kg. Jak zaobacze wagi poszczególnych części z ich wagą to odszczekam to co napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem tej wagi żeby się z kimś przepychać- tyle zważyłem i dla mnie tyle jest a co sobie ktoś myśli to jego sprawa tak że.................. A poza tym i tak mam przewagę bo moja wiedza jest wzięta z fizycznego przedmiotu a Twoje spekulacje są ze zdjęcia :) co nie znaczy , ze waga i mnie zaskoczyła. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...