Skocz do zawartości

[Amortyzator] czy warto te SRy do 29"?


dolob

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czesc dolob!

 

Jesli szukasz taniego amora, ktorego nie bedziesz katowac extremalnie i ktory powinien podzialac przez jakies kilka lat to polecam ten model! Jesli jednak zabierzesz sie za bardziej wyczynowa jazde, z wieksza iloscia wymagajacego terenu to moze sie okazac ze ten model szybko nabawi sie luzow...wiem, ze tegoroczne Suntour'y SF11 XCT V3 montowane w Trek'ach 29(przynajmniej na rynku UK) mialy wade uszczelek - wszystkie byly wymieniane na koszt importera(co zreszta bylo latwa operacja i mozliwa do wykonania przez wiekszosc domoroslych mechanikow).

Ja mam na jednym z rowerow Suntour Raidon qr15 - jest swietny jesli chodzi o sztywnosc, powietrzny(a wiec moge zmienic twardosc), jedynym minusem jest wycieranie sie goleni(ale to tylko kosmetyka, mialem tak kiedys z Duro). Generalnie polecam jako widelec do spokojniejszej jazdy dla tych ktorych nie stac na FOX'a lub Rebe.

 

POZDRo-:wer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

update:

 

Wymienilem Raidona na Epicona(aluminiowe zamiast stalowych lagi i sterowka) i jesli chodzi o prace to jest bardzo podobnie, ale mam 400g mniej z przodu, wiec jestem baaardzo zadowolony.

Polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiedziec gdzie kupiles epicona 29 i w jakiej cenie? W Polsce jest nie do kupienia, za granica tez bez rewelacji.

 

Miskov17

 

udalo mi sie znalezc uzywke za granica w Anglii - polecam stronke www.singletrackworld.com -> forum -> for sale, ewentualnie zawsze mozna wpisac ogloszenie w sekcji "wanted". Nie wiem czy sprzedajacy byliby gotowi wysylac "poza wyspe", w razie czego moge pomoc jesli chodzi o wysylke(pracuje w sklepie rowerowym, mamy kartony itp.).

Ewentualnie jestem w stanie zamowic od dystrybutora na UK(Greyville z Lichfield) Raidon'a na zwykla lub 15mm oske z blokada z korony lub kiery - ceny u nich na stronie http://www.greyville.com/categories/681-forks-suspension_29

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...