Skocz do zawartości

[siodełko] Jakie?


23kulpamens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ze względu na doświadczenie jakie posiadacie proszę Was o pomoc. Szukam siodełka dla mojej dziewczyny, no i wybór jest ciężki. Wypróbowała wcześniej dwa siodełka, ale żadne nie jest dla niej wygodne. Dziewczyna ma taką budowę, że ma szerokie uda i biodra (szeroki tyłek), no i jest śliczna ;) Czytałem że najważniejszy jest kształt siodełka i powinien być dobrany indywidualnie do anatomii. Inna rada pochodzi od znajomego, żeby kupić najszersze siodełko jakie jest, ale nie wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli możecie to proszę doradźcie coś z allegro albo jakiegoś sklepu, budżet do 200 PLN.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś bardziej określić w jakim terenie dziewczyna jeździ? Czy zależy jej na wadze roweru? Jak często jeździ na rowerze? I ile kilometrów średnio?

 

Po tym dokładnym opisie wyglądu dziewczyny rozumiem, że jest raczej amatorem. Dla amatorki proponował bym siodełko żelowe, np. coś takiego http://allegro.pl/zelowe-siodelko-selle-royal-breeze-damskie-wawa-i1693948406.html#gallery . Najlepiej to kup jej spodenki z pampersem jeśli takowych nie posiada - super sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli waga nie ma znaczenia i jeździ głównie po asfalcie patrz za siodełkiem damskim żelowym. Czy spodenki podnoszą komfort jeżdżenia? Kiedyś po 30km bolało mnie siedzenia teraz przejadę sto i nic nie czuję :P Teraz już nawet do "sklepu" ubieram spodenki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...