Skocz do zawartości

[zakupy cz2] Ostatnio kupiony sprzęt związany z rowerami


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Skuszony sporymi obniżkami (jakieś bluzy ze 120 na 30 PLN, okulary z fotochromami, które wczoraj na stronie kosztowały 100 a dziś już 140 PLN) wybrałem się do Decathlonu. Jednak obejrzałem bluzy i nie kupiłem - były cienkie jak papier, a okulary z fotochromami były dziwnie wykonane.

Kupiłem okulary 700 i żel rozgrzewający (polecany przez premiera ;))

 

Jutro zamówię sobie jeszcze gripy KCNC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja Meridka stała się szczęśliwą posiadaczką nowych kapci, uprosiła u mnie Conti Race Kingi 2.2;-) Wiedziała co robi, teraz nie rzuca tyłkiem na piachu, no i zdecydowanie ładniej wygląda niż w tych, w które ją w fabryce ubrali;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh :) Troszkę tego było, no więc:

 

- licznik Sigma 1609 bezprzewodowy (super sprawa)

- pulsometr Sigma PC 15 (też daje rade)

- przerzutka XTR M972 SGS (troszkę carbonu każdy powinien w rowerku mieć :)

- manetki XT m770 9rz. (doskonała indeksacja, nie przerabiam na XTR bo jakoś nie odczuwam potrzeby)

- komplet linek i pancerzy XTR

- kask MET Fortissimo (przekonałem się w końcu do jazdy w kasku i nie wyobrażam sobie już inaczej)

- kaseta XT 9rz. oraz łańcuch XTR 9rz.

- komplet hamulców Deore M595 (najlepsze w kwesti cena-jakośc)

- tarcze, przód XTR 180mm, tył 160mm XT

- dętki FOSS (gówno straszne, nie polecam, została mi tylko jedna jeszcze ale już niedługo)

- komplet oponek Schwalbe Nobby Nic 2.25 wersja Double Defense TL Ready (doskonała trakcja, najlepsze gumki w teren i las)

- plecak CAMELBAK M.U.L.E N.V. (coś pięknego, warto kupić)

- okularki ARCTICA S-30 (dla mnie rewelacja, lekkie i 3 komplety szkieł w zestawie)

 

a jadą już do mnie szorty ROGELLI MALESCO

 

To tyle co pamiętam na obecny sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałbym dodać ; wczoraj kapeć z przodu po dobiciu felgą, mus było kupić dętkę

Dzisiaj kapeć z tyłu . 15 cm gwóżdż wszedł górą a wyszedł bokiem opony przy okazji rozwalając przednią przerzutkę

Wjazd do serwisu i dużo rowerowego się zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...