Skocz do zawartości

[Rower] Redline Monocog Flight 29er


Krzyq

Rekomendowane odpowiedzi

Aha;/ dzięki

Mam jeszcze jedno pytanie - Można do tego roweru w razie czego założyć przerzutki?

 

Na pewno możesz zamontować ALFINE, Rohloffa. Jeśli chodzi o normalny napęd zewnętrzny to pewnie też się da, ponieważ rama ma haki typu paragon a więc wymienne. Należy więc dokupić odpowiednią wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest problem z dostępnością, czy są dostępne w Polsce jakieś rowery tego typu w cenie do 2000?

 

Jest Kross Unplugged. Kupiłem go 2 miesiące temu za 1750zł w T-bike'u w Warszawie. Teraz w tym sklepie jest za 2099zł ale myślę, że jest szansa znaleźć taniej. Oczywiście mówię o rowerze z 2008 roku, który jest obecnie przeceniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś powiedzieć jak się sprawuje?

Sprawuje się świetnie. Jeżdżę głównie po Mazowszu ale w Jurze też sobie świetnie radził. Mimo, że to singiel podjazdy pokonywałem bardzo żwawo (rower daje bardzo dobrą przyczepność, więc można nawet na śliskim podjeżdżać na stojąco). Na zjazdach też jest super. Brak amortyzacji bardzo nie doskwiera (wiadomo, że jak są duże dziury to trzeba jechać trochę wolniej). Ostatnio pokonałem nim Warszawską Obwodnicę Turystyczną (270km). Zmęczyło mnie to okropnie (bardziej niż rok wcześniej na zwykłym MTB 26") ale teraz jestem w gorszej formie, za to czas uzyskałem lepszy (mimo wielu przeciwności). Rama dosyć dobrze tłumi drgania (w końcu to stal). Z zalet jeszcze wymieniłbym świetne malowanie (co prawda niektórzy mówią, że mało męskie ale wg mnie jest śliczne :)). Jedyne zastrzeżenie to trochę przy długie tylne widełki - 455mm (mimo wszystko rower skręca bardzo dobrze aczkolwiek podejrzewam, że mógłby lepiej gdyby miał krótsze widełki), no i warto wymienić kierownicę na szerszą. Poczytaj sobie testy w BikeBoardzie, w Bikeworldzie i na rower.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i warto wymienić kierownicę na szerszą.

 

 

????

 

680 plus stosunkowo szerokie gripy hermansa Ci za wąsko? Raczej miałeś inną kierownice....

 

Posiadałem tego stwora przez rok, sporo frajdy, na płaskie i do miasta sugeruje zrobic 32/14, na szose slicki typu detonatory i 32/12. Banan na twarzy gwarantowany. Rama tłumi, widelec również. Brać i cieszyć się jazdą jeśli świadom jesteś singla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

680 plus stosunkowo szerokie gripy hermansa Ci za wąsko? Raczej miałeś inną kierownice....

 

680 to ja założyłem, a oryginalna kiera miała coś koło 585mm.

 

Przed kupnem trzeba pamiętać, że rama jest sprzedawana tylko w rozmiarze 19". Na moje 181cm wzrostu jest dosyć duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...