Skocz do zawartości

[koszulka] 4F


Grzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś miesiąc temu zakupiłem koszulkę rowerową w tej sieci.Miałem lekkie obawy przed zakupem,ale przełamałem się.Na rynku odzieży sportowej panuje spora konkurencyjność,więc aby zyskać klientów, ubrania muszą być solidne i przyjazne użytkownikom.Okazało się,że moje obawy nie potwierdziły się.Dopiero kilka wypadów w niej,ale na obecną chwilę nie zauważam większych minusów.Koszulka jak dla mnie jest przewiewna,materiał może nie jest najprzyjemniejszy w dotyku,ale nie ociera i nie gryzie.Na suwaku,od strony wewnętrznej i na wierzchu znajduje się materiałowa zakładka,co by się nie przyciąć przy szybszym, lub nieostrożnym zasuwaniu :icon_mrgreen: Z tyłu 3 kieszenie: dwie otwarte, po zewnętrznych- lewa i prawa oraz środkowa na suwaku.Wszystkie bardzo głębokie i pojemne,a szczególnie środkowa,niemalże pół pokoju w niej mieszczę :teehee: .Dolna krawędź koszulki na grubym 'ogumowaniu',przez co dobrze przylega do ciała i zapobiega podwiewaniu.Przyjemna kolorystyka,sporo odblaskowych elementów.Póki co nie mam na co narzekać :)

 

Fotki poglądowe:

Koszulka 1

Koszulka 2

 

Pozdro

 

P.S Jakoś dziwnie rozciągnęło te fotki w imageshacku(może tylko mi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie kieszeń na plecach w porządku, psuje się suwak pod szyją, nie to że ciężko się zasuwa, to czasami potrafi się rozdwoić. Materiał fajny, szybkoschnący. Jeżdżąc w bawełnianych koszulkach po powrocie do domu koszulki czasami były takie mokre od potu że mozna je było wyciskać, a tą koszulkę zdejmuję suchą. Mogliby tylko stosować lepszej jakości suwaki.

Edytowane przez ulvgar
Nie cytujemy postów bezpośrednio nad naszymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. W obu (krótki i długi rękaw), które posiadam, jest z tym problem. Raz zamyka kieszeń, raz nie. Poza tym, koszulki ok.

 

Spróbuj "natrzeć" ząbki zamka świecą (im więcej w niej wosku tym lepiej). Powinno pomóc.

Z zamkami-suwakami jak z amortyzatorami. Czasem trzeba przesmarować.

 

A jak suwak nie zasuwa (rozdwaja) to można delikatnie ścisnąć kombinerkami ten metalowy element. Bardzo delikatnie, z wyczuciem, od strony początku suwaka ("od dołu"), na jakiś czas pomoże.

Edytowane przez M333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj "natrzeć" ząbki zamka świecą (im więcej w niej wosku tym lepiej). Powinno pomóc.

Z zamkami-suwakami jak z amortyzatorami. Czasem trzeba przesmarować.

 

A jak suwak nie zasuwa (rozdwaja) to można delikatnie ścisnąć kombinerkami ten metalowy element. Bardzo delikatnie, z wyczuciem, od strony początku suwaka ("od dołu"), na jakiś czas pomoże.

Dzięki za podpowiedź, suwak da radę naprawić czy nawet wymienić. Chodzi mi o to że te suwaki są słabej jakości, po prostu ta firma kupuje jakąś najtańszą chińszczyznę ale materiał koszulki dobry, moim zdaniem solidnie uszyta i nawet wygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W pierwszej koszulce którą kupiłem suwak faktycznie się rozdwajał i to od nowości,dlatego zaraz na drugi dzień pojechałem ją wymienić.Pani bez problemu wymieniła na nową i w tej już nie mam z tym problemu.Obydwa suwaki działają poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chodzi Ci o te spodenki z małą kieszonka na tyłku?Nie należą one do rodziny 'obcisłych' (masywna budowa moich ud nie pozwala mi się do nich przekonać),ale są równie świetne co i koszulka.Krótkie,zwiewne,przyjemny materiał :)

Nie, mam na myśli obcisłe, które wyglądają tak:

pic33275089404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hej,

Przede wszystkim chciałem się przywitać i pozdrowić wszystkich forumowiczów! (Mój pierwszy post na forum, pewnie będę tu zaglądać dość często :) )

 

Też posiadam koszulkę ponad pół roku, używam jej dość intensywnie i jestem zadowolony, więc zdecydowanie mogę polecić.

Z tymi zamkami faktycznie mają problem, ja od razu na sklepie wybierałem chyba z 3, bo zamki nie chodziły, jak należy, ale wybrałem najlepszy i działa w sumie dobrze cały czas.

Myślę,że za te pieniądze to bardzo dobry sprzęt, lepszy niż Lidlowe koszulki i wzór powiedziałbym bardziej "profesjonalny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Niestety, z rowerowej odzieży 4F nie używałem..

ale mam kurtkę przeciwdeszczową, którą zresztą też używam do jazdy na rowerze..

Brak jakichkolwiek problemów, kompletnie NIC.

Firma godna polecania..

Edytowane przez Shanex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...