Skocz do zawartości

[wycieczka] 1 lub 2 dniowa. Przeżyj swój pierwszy lub kolejny raz w Sulejowie albo PKWŁ


Minor

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że wycieczka udana:) My jeszcze przez całe miasto w deszczu jechaliśmy ale mi tam się podobało:D

Tak jak Minor mówił to w tygodniu na szybszą jazdę możemy się umówić. A jeżeli chodzi o Sulejów to jeszcze na pewno to obgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my po pizze pojechaliśmy:D Nawet Sysia mimo kryzysu przed szczytem zadowolona:D

 

Fajnie było:) Oczywiście można na tyg wyskoczyć na szybsza wycieczkę:) Kiedy kto ma czas?

Może wtorek ? Środa?

Minor: nie mam kasy:) Zapraszam na gg 1516158

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, a tu jakieś wycieczki widzę poważne :) Wstępnie zgłaszam akces na kręcenie w tygodniu i w weekendy :) Długość trasy jest mi w zasadzie obojętna, do 150km spokojnie dam radę. Warunek mam tylko jeden - możliwie najmniej asfaltu. Szutry mogą być, ale nawierzchnie bitumiczne omijam jak tylko się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik jest dopiero w drodze, więc ciężko mi powiedzieć jaką obecnie mam średnią. Niedawno zacząłem sezon i dopiero się "wjeżdżam" :) Dajcie znać jak ustalicie termin, może uda mi się wygospodarować czas i podpiąć.

 

Pytanie orientacyjne - jak długi byłby ten popołudiowy wypad i czy semislicki dadzą radę na planowanej trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wole lasy :P Tym bardziej że mam mięciutkie opony specjalnie na las...

Wczoraj wyszło ok 40 km przez około 2,5h z około 16,5 średnią:D

 

Robimy jutro o 17:30 to samo co wczoraj poniżej 2h? Zbiórka koło pętli 3,5 na wycieczkowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki chetnie bym z Wami pojechał dziś ale nie wiem czy wykrece srednia 25km/h wczoraj jezdzilem po miescie 15km staralem sie szybkosciowo jechac i wyszlo mi 22km/h a w terenie na dluzszym dystansie pewnie wyjdzie troche mniej. Do wycieczkowej mam okolo 13-14 km wiec trase musialbym dzis wykrecic cos kolo 70 km lacznie. Jakbyscie sie zdecydowali jechac tempem co ostatnio to sie podlacze :) Dopiero wchodze w sezon i dostrajam swoj rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25km/h jako średnia to wiewa fantazja poniosła:) Bo chyba by zawału dostał. Dlatego spokojnie myślę że będzie dobrze jak zrobimy te 40km poniżej 2h. Trasa jest dość złowroga, jak wrzuciłem mapkę to kto się przyjrzał widzi że do połowy jest cały czas do dołu, A powrót jest cały czas do góry.

 

suma przewyższeń to ok 150m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem połowa sukcesu leży w psychice:) Moja dziewczyna w tym roku była 2-3 raz na rowerze i przejechała z nami właśnie podbną traskę co teraz:) Wiec myślę że większość jak nie każdy da rade...

AlguienEspecial jak chcesz to wbijaj za 1h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...