Skocz do zawartości

[Wycieczka]Krwawa pętla


safian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Cześć,

w zasadzie już w zeszłym roku chciałem zrobić krwawą pętlę, jednak zabrakło chęci, czasu i motywacji. W tym roku chciałbym przejechać (a przynajmniej podjąć próbę) krwawą pętlę.

Dla osób nie siedzących w temacie, chodzi o przejechanie Warszawskiej Obwodnicy Turystycznej, która w większości prowadzi czerwonym szlakiem (stąd nazwa). Trasy wychodzi ~230km, trzeba ją przejechać w <24h, więc jak łatwo policzyć najmniejsza średnia to ok 10 kmph.

Oczywiście na razie planuję, przejechać chciałbym ją albo w czerwcu, albo w sierpniu-wrześniu.

I tu pytanie: czy byłby ktoś chętny spróbować swoich sił w tym roku?

 

Tu przebieg trasy:

http://mkino.republika.pl/odznaka/wot_przebieg.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo ale nie wiem jak z moją kondycją i jakim tempem :D???.Mi pasuje Lipiec albo sierpień no i pod koniec czerwca :).W sumie to bym mógł nawet ruszyć teraz,ale byłbym bardzo zmęczony no chyba żebyśmy jechali trochę wolniejszym tempem :).W terenie najwięcej zrobiłem 80km :) w ciągu chyba 10 godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sirSanczo

 

- na razie zapisało się 21 osób. My będziemy jechali grupą 4-osobową (mamy podobne tempo, a nie wiemy jak tempo reszty)- jak masz ochotę możesz dołączyć :icon_wink:

- nie wiemy jaka jest przewaga nawierzchni - czy ubite drogi czy piachy - także nie wiemy jakie tempo przyjąć. Chcemy, żeby całość (240km) zajęła nam koło 16 godzin - czyli średnia prędkość z czasu jazdy i "niejazdy" wychodzi 15km/h,

- jeśli chodzi o sprzęt to bierzemy dętki, pompki, imbusy, skuwacz, łyżki,

- żarcia i picia nie bierzemy dużo. Po drodze na pewno uda się nam znaleźć jakieś sklepy lub stacje,

- ja zakładam opony Kenda Karma 2,00, znajomi między 2,00-2,25

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...