Skocz do zawartości

[Świnoujście] Wakacyjne śmiganko :)


pr0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

 

Jest może osoba która śmiga rowerem trasy szosowo/ścieżkowe od 30km do 100km?

 

Przykładowe moje trasy.

 

1. Świnoujście -> Wolin -> Unin -> Wisełka -> Międzyzdroje ->Świnoujście [78km]

2. Świnoujście -> Garz -> Neverow -> Bossin -> Gummlin -> Usedom -> Karnin [do mostu Usedom](powrót)[80km~]

3. Świnoujście -> Bansin -> Uckeritz ->Zinnowitz -> Wolgast/Peenemunde [80km]

 

Pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz pojechałem w tą trasę i wyszło mi 110km :P ale jeździłem wyłącznie po asfalcie.

 

Fajna trasa choć krótka jest na pole golfowe za Balm. W Neppermin jadąc od strony Pudagla trzeba skręcić w prawo. Łatwo trafić bo jest dość dobrze oznakowane. Praktycznie non stop ścieżka rowerowa z małymi przerwami. Ewentualnie można śmigać dalej przez Dewichow -> Morgenitz -> Suckow -> Usedom. Fajna alternatywa dla drogi z Garz :) Nie wiem czy tylko mi znacznie przyjemniej jeździ się po stronie niemieckiej. Niemal brak ruchu na szerokich gładkich asfaltowych drogach :wub:

 

Może zrobimy spis fajnych tras naszego sąsiada zza miedzy? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Co prawda na wstępie napiszę że jestem mieszkańcem Katowic ale mam sentyment do Świnoujścia, i już parę razy przejechałem rowerem okolice, ale właśnie zwracam się z prośbą o objaśnienie albo skąd zdobyć plany tych Niemieckich ścieżek rowerowych w okolicy Świnoujścia.Bo w tym roku to sobie dojechałem Peenemunden trasa jak dla mnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...