Skocz do zawartości

[Wypadek] Śmiertelny podczas Giro d'Italia


Rekomendowane odpowiedzi

Szok! Niektórzy zapominają podczas ścigania, że nie puchar jest najważniejszy...

A niby po co się ścigają dla zabawy <_< , zwycięstwa to pieniądze sponsorzy więc dla zawodowców to jest najważniejsze z tego żyją, bardzo mi przykro z powodu śmierci Wouter Weylandt nie często widzi się takie obrazki w kolarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mogłem nie dodawać ;P zarobiłem warna, ale słusznego.

 

Masz rację, chęć zwycięstwa doprowadziła do śmierci. Mógł zająć 10 czy nawet gorsze miejsce, ale chociaż by żył, i by odrobił straty następnym razem... kolarstwem się nie interesuję aż na tyle, ale tego gościa kojarzyłem z Internetu, TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Masz rację, chęć zwycięstwa doprowadziła do śmierci. Mógł zająć 10 czy nawet gorsze miejsce, ale chociaż by żył.

Gdyby wiedział to może by zwolnił, ale co z tego, gość trenuje przez cały rok, do tego taka impreza, presja z każdej strony - każdy ciśnie na 120% proste.

 

Przynajmniej umarł robiąc to co kochał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarł kolarz, któremu dobrze szło w giro, a ten obrazek co poleciał w eurosporcie nie zapomnę do końca życie jak leżał na asfalcie [*] może nie deskutujmy tylko poprostu wpisujcie symboliczne świeczki [*] niech spoczywa w pokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, do kierowców? Sory... ale oni nie mają litości, bo po chamstwie jakie mnie spotkało wczoraj to boję się wyjeżdżać na drogi... oczywiście jadąc prawidłowo może się cwaniak jakiś doczepić i Cię zatrzymać.

 

Co do tego wypadku kolarza to dopiero teraz obejrzałem filmik - masakra... chwilami zastanawiam się czy jest sens rozpędzać się więcej niż 40 km/h ..

 

Ciekawi mnie dalsze śledztwo w tej sprawie, na zagranicznym portalu pisali na ten temat, że będzie to badane dlaczego do tego doszło [w sumie jak na każdym tego typu rajdzie].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...