Skocz do zawartości

[Góra Św Anny] - jednodniowa wycieczka 29 maj


bajtourka

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa jest głównie asfaltem ?

 

Trasa którą zaproponowałem wiedzie z Łodygowic do Szczyrku asfaltem (około 10 km).Można to uznać jako rozgrzewkę przed wjazdem na Salmopol :).Z Salmopolu do Wisły trasa wiedzie szlakiem,z tego co pamiętam nie ma tam asfaltu i szlak jest w miarę łatwy.

 

Ja byłbym chętny lecz jednak tak jak kiedyś rozmawialiśmy z Grzegorzkm fajnie byłoby dojechać pociągiem do Szczyrku później kolejką na Skrzyczne i pojeździć po szczytach:) Trzeba się umówić i tak zrobić;)

 

 

W Szczyrku nie ma stacji PKP :).Najbliżej jest z miejscowości Łodygowice w której zatrzymuje się pociąg.Skrzyczne proponuję zaliczyć nastepnym razem,na początek proponuję coś lżejszego (czyt wyżej).Trzeba wziązć pod uwagę zdobycie Salmopolu co też jest jakimś tam wyzwaniem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MlodyBarney , pociagiem nie dojedziesz do Szczyrku tylko tak jak pisal Ursusek trzeba jechac do Lodygowic pozniej asfaltem az do szczyrku a nawet mozna z buczkowic czerwonym szlakiem wjechac na skrzyczne :icon_lol:

 

a tak na powaznie to jesli ma to byc lajt to proponuje tak : wjazd krzeselkiem na skrzyczne a pozniej , male skrzyczne , malinowska skala ,zielony kopiec , gawlasi i zjazd do wisly zoltym szlakiem po przez cienkow wyzni , posredni i nizni , trasa latwa i przyjemna , mona by na hulajnodze jechac :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, od jutra mam urlop do końca czerwca, to da się coś poskładać myślę. Na tych szlakach się nie znam, więc polegam na Was :)

ja jade w piatek,a mrkura w niedziele sa wolne miejsca -szczegóły w temacie [Katowice] i [Tychy] Zapraszamy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade w piatek,a mrkura w niedziele sa wolne miejsca -szczegóły w temacie [Katowice] i [Tychy] Zapraszamy :thumbsup:

Właściwie zapomniałem dodać, że w ten weekend, czy też wcześniej nie dam rady, ale od następnego tygodnia, jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, nie było mnie tu dość dawno. Mam pytanko czy jeszcze ktoś będzie chętny na Górę św. Anny się wybrać?? Teraz pogoda się rozkręca a i ja mam też czas (głównie soboty). Więc jak coś to dajcie znać :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...