Skocz do zawartości

[rower] Kands energy 1300


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

czy ktoś podpowie mi jak w 1300 wyregulować kierownicę góra/dół? Próbowałem śrubą imbusową w środku

 

 

A jest w ogóle możliwość tak owej regulacji ?

 

 

Trochę dziwne, by kierownica nie była regulowana

 

NIe ma takiej regulacji, dlatego, że to stery typu Ahead, śruba imbusowa "w środku" służy do uslawienia luzu sterów, nie do wysokości mostka kierownicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można nim spokojnie jeździc po kilkanascie km.,nie jest zbyt niewygodnie...dystans 100-150km?

widział go ktoś na zywo w kolorze szary matt? :w00t:

____________________________

 

1300 na rok 2014 wychodzi w przebudowanej  ramie i szacie graficznej...oraz z klamkomanetkami Acera,reszta pozostaje taka sama...

chyba warto poczekać kilka dni na nowość :icon_cool:

Edytowane przez pokerman9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokerman9

jesli planujesz dystanse powyzej 50 km to rower trekingowy bedzie o niebo lepszy. wieksze kola, wezsze opony, wieksze tarcze korb, wieksza szybkosc, geometria lepiej dostosowana do dlugich wojazy, blotolapy i oswietlenie w pakiecie. to plusy za trekingiem.

 

 

pohwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kiera nie jest prosta, wiec mozna jej wznos regulowac. choc o kilka stopni na + i na -.

Kierownicę powinno się ustawić odpowiednio do dłoni ugięciem końcówek kierownicy do tyłu, a nie kombinując sobie wysokość obracając w uchwycie mostka, bo może się to skończyć boleśnie dla nadgarstków.

Rozwiązaniem może się okazać kupno regulowanego mostka, tylko czy tak powinno się kombinować przy rowerze aspirującym do MTB ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym skoro beda klamkomanetki z nizszej grupy i cena zapewne wyzsza to nie ma na co czekac tylko nalezy brac rowery z roku 2013.


krism4a1

mam te kiere :http://www.centrumrowerowe.pl/czesci/kierownice-rowerowe/mtb/p,kierownica-borla-hb-d330-czarny-mat-amoeba,167858.html. i kupilem ja wlasnie ze wzgledu na jej ,,lamanie''. znalazlem optymalne jej umocowanie i jest nader ok. a co do mostka regulowanego to tez tak mozna . choc taki mostek z czasem moze zaczac trzeszczec na laczeniach. co niektorych irytuje. 

 

 

pohwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do trans rower,ponieważ na allegro znalazłem go już na 2014,a wygląd i wypas ma taki jak na 2013

cena ma podobno wzrosnąć nieznacznie o jakieś max 20zł,czas pokaże 

 

sama rama pewnie nie będzie mocniejsza? sam kształt ma się zmienić  :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...