Skocz do zawartości

[rower] Kands energy 1300


Rekomendowane odpowiedzi

Coś musisz robic nie tak, do zrzucenia korby nie powinna być wymagana siła na "przedłużeniu" ramienia.

 

 

Po stronie przeciwnapedowej tez troche sily musialem wlozyc ale tam jakos puscilo, po stronie zebatek niestety mocno trzyma. Co przy sciagaczu mozna robic zle? Odkrecam srube, nakrecam sciagacz i wkrecam druga srube wypychajac korbe z trzpienia suportu. Widac fabrycznie mocno zamocowana.Swoja droga jak odkrecilem srube z korby po stronie napedu (zebatek) bylo duzo takiego zoltego smaru, po drugiej stronie natomiast nic. Jesli sie nie myle korby sa aluminiowe, a w poradniku na youtube sugerowane jest nie smarowanie suportu smarem bo mozna korbe za gleboko osadzic, moze przy montazu przekombinowali?

 

A co do rowerku to moze i ja swoj zaprezentuje :) Chociaz tu modyfkacji jakis nie ma

 

http://zapodaj.net/3c4fc5cea9e16.jpg.html

Edytowane przez BullByk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluzuj śrubę i przejedź się kawałek powinno puścić. Tak na aluminiowe korby osadzane na kwadratową oś nie daje się smaru. Smar to pewnie pozostalość po gwincie sruby zabezpieczającej.

 

 

Na to nie wpadlem, w sumie nieglupi pomysl. Ale poki nic sie nie dzieje i juz nic nie stuka to sobie daruje, jak cos sie bedzie dzialo to bede myslal... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Też stałem sie szczęśliwym posiadaczem Kands i jestem zadowolony z roweru :)

Mam jedno pytanie czy jednoślad nie powinien posiadać odblasków w seryjnym wyposażeniu?

 

 

Rower to nie samochód, że wszystko musi być homologowane.

 

Zgodnie z przepisami o ile się nie myle musisz mieć tylny czerwony odblask, tylne światło świecące badz migajace, przednie biale/żółte swiecace lub migajace, dzwonek, mozesz (ale nie musisz) miec odblask z przodu bialy. odblaski na pedalach i na kołach

Czemu nie montuja tego farycznie? Szczerze w moim odczuciu z pelnym wyposazeniem nie wyglada tak atrakcyjnie :) ale zalezy to od gustu.

 

Równie dobrze można zapytac czemu nie ma blotników, jednym to potrzebne, innym nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam do sprzedania nowego Energy 1300 na V-brakeach, rower jest nowy sprzedaję gdyż jest dla mnie za mały.

Posiada jedną małą wadę, mianowicie małe porysowanie na ramie, które powstało w trakcie transportu.

Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o kontakt :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=3524752319

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1149,99 + 30 za przesylke : http://allegro.pl/kands-energy-1300-v-brake-alivio-model-2013-17-i3512721806.html



ale masz racje, przy duzej bonifikacie z twojej strony, lekko obity rower mozna od ciebie odkupic. i nawet bym o tym pomyslal ale mam juz w domu 2 rowery. pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower rewelacja. Oczywiście po około 100 km nastąpiło tykanie, strzelanie w pedalach. Zostały przesmarowane i teraz błoga cisza. Normalnie cieszę sie jak dziecko jak jeżdżę na nim. Jeszcze światełko na przód i bedzie wszystkoczego potrzeba do szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja rowniez od kilku dni jestem posiadaczem Energy. Mam w zwiazku z tym pytanie. Jaki (nie drogi, adobry) mostek polecilibyscie. Chodzi o nizszy kat nachylenia. Aktualnie nie czuje sie jak na Mtb. Ogolem sprzet jest swietny, jednak ten mostek moim zdaniem stanowczo nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...