Skocz do zawartości

[rower 800zł] Porządny MTB


turs0n

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zgadzam się z poprzednikami. Nazbieraj na używany albo dozbieraj co najmniej do 1000zł i zastanów się nad nowym lub używanym(o tym już sam musisz zdecydować).

 

Moje propozycje nowych rowerów:

Za 800zł.

Za 1000zł - dużo leprzy chociażby ze względu na amora i osprzęt :)

 

PS: Nawet nie próbuj się pakować w tarczówki mechaniczne, czasem działają gorzej od v-ków z średniej klasy. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 800 to kupisz porządne rolki <_<

rowerki z tego przedziału raczej jakością nie grzeszą w tym hexagonie V3 jest porażkowy widelec, korba, tylna piasta, kiera i to czego nie widać czyli piasty i suport.

Ja bym sobie darował :whistling: dołozył zw 3 4 stówki i kupił rower

 

 

 

:icon_mrgreen:

NO

Rozumiem, że chcecie mi dobrze doradzić, ale z drugiej strony nie chcę wydawać na rower 1200zł, a nawet powyżej 800. Chyba lepiej i tak kupić Hexagona niż rower z marketu czy giełdy za tą cenę... Zmieńmy wątek na jak najlepszy rower w tym przedziale cenowym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie warto...

 

Masz tu (http://allegro.pl/mega-wyprzedaz-schwinn-mesa-sram-sx-4-24-biegi-i1551140047.html) porządny rower za prawie 800 zł. I schowajcie te wasze Hexagony na wolnobiegach i Zoomach... :down:

 

Dlaczego każecie mu dokładać? Ma tylko tyle na rower ile ma, zrozumcie w końcu że nie jesteśmy bogatym społeczeństwem i dla niektórych nawet dołożenie tych dwóch stów może być kłopotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie warto...

 

Masz tu (http://allegro.pl/mega-wyprzedaz-schwinn-mesa-sram-sx-4-24-biegi-i1551140047.html) porządny rower za prawie 800 zł. I schowajcie te wasze Hexagony na wolnobiegach i Zoomach... :down:

 

Dlaczego każecie mu dokładać? Ma tylko tyle na rower ile ma, zrozumcie w końcu że nie jesteśmy bogatym społeczeństwem i dla niektórych nawet dołożenie tych dwóch stów może być kłopotem.

Wreszcie pierwsza osoba, która zrozumiała! Skoro warto dołożyć te 60zł, to tak zrobie jak się już zdecyduję.

 

Rama 19" dobra na jakieś 182 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...