Skocz do zawartości

[Licznik] Sigma rox9-problem z kadencją


fugas1905

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tamtym roku kupiłem sigmę rox9, i z racji tego że mam górala i szosę,dokupiłem 2 kadencję.Po kilkunastu treningach zaczął szwankować "budzik",więc wymieniłem wszystkie baterie,włącznie z kadencją.I zaczął się problem.Ani jednej nie mogłem odpalić,dopiero po 2h udało mi się jedną "odudzić".Z drugą się poddałem.Jak zmieniałem rower na trening to kadencję również.Dziś postanowiłem to zmienić.Zmieniłem również baterie po zimie /jak sie póżniej okazało była do kosza/ i próbowałem ją odpalić,bez skutku.Dlatego proszę o pomoc forumowiczów,jeśli ktoś miał taki problem i ze chce się podzielić radą to z góry- wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

próbowałem i na stole i przy rowerze,a czujek nie pomyliłem.Czujka od prędkości /z przed.amora/ ma inny kod,niż ta sama z drugiego roweru.A kadencje przez zimę używałem jako uniwersalnej,śmigał przy obu rowerach.Chyba może tak być? Kadencja która nie przekazuje kody na "budzik" wydaje głos tykania,i nic poza tym.Nie świeci się zielona diotka,jak przy drugiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...