Skocz do zawartości

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to nie pamiętam. Kiedyś były inne haki ale od któregoś rocznika są takie same jak w Zaskarach więc jak ten z linka ale nie powiem Ci na 100%. Do modeli przed zmianą pasował http://velo.com.pl/produkty/?m=1&pk=130&id=21 taki hak. Na allegro też próbują za dzikie pieniądze go sprzedawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i mógłbym poszukać gdzieś w okolicy ale jak pomyślę że miałbym się tłuc busami( rower to 100% mojego transportu) to się chory robię, kurier dostarczy i będę szczęśliwy jak dzieciak.

Inna sprawa że dziurawy tydzień będzie więc i dostawa może wyglądać różnie.

nieszczęścia parami jednak chodzą kierwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. mam do Was ogromną prośbę. Mam do wyboru 2 rowery dla mojej żonki

1. GT AVALANCHE 3- http://www.mall.pl/rowery-mtb/gt-avalanche-3-0-gtw-2012?param1=15.6#text-box

2. Merida Juliet TFS100- http://www.bikeatelier.pl/rowery/rowery-mtb-sztywne/rower-merida-juliet-tfs-1002011

linki są poglądowe.

Lawinkę mogę kupić za 1500zł z 2012roku

a Meridę za 1550 z 2011r

Żona przymierzyła się do nich i przypasowały jej (no może Merida trochę lepiej ze względu na ergonomię ramy typowo kobiecej, za to Gt jej się trochę bardziej podoba.

Wiem że piszę praktycznie w paszczy lwa (mniejszościowy klub GT-he he) ale mam prośbę o jak najszybszą opinię wszystkich którzy ujeżdżają bądź ujeźdżali Avalanche 3- jak z wagą itp.Nigdy nie miałem do czynienia z rowerami GT- a nie ukrywam że strasznie mi się podobają. z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem tego o to roweru:) skoro już go mam mogę dołączyć do grona osób posiadających rowery tej firmy :). Rowerek został przywieziony z UK gdzie kilka lat wisiał na hakach :o i zachował się wręcz w stanie sklepowym co chyba widać na zdjęciu:) Jest to model aggressor xc2 chyba z 2008/2009 roku.

 

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja właśnie wróciłem ze świątyni GT, gdzie dokonałem wymiany opon, dętek, opasek, pancerzy i linek na nowe, obejm klamek na matchmakery avida i ogolnego gruntownego czyszczenia, przegladu i regulacji i Zaskar jest w końcu po dwóch tygodniach przestoju gotów wyruszyć w trasę :D

A Avalanche żony :) dorobił się nowego starego amortyzatora Bombera z 99r, który zastąpił innego Bombera z 99r, który to rzeczony Bomber wyląduje pewnie na zimę w zimowym avalanchu.

 

Ogólnie chciałem powiedzieć, że cała rodzina GT zdaje się być zadowolona, ponieważ każdy z rowerów ma teraz swojego Bombera i nie zazdroszczą sobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kurde no, mam problem,

w czasie depnięcia na pedał coś mi cyka/trzeszczy strasznie to irytujące jest. :angry2:

Ostatnio coraz głośniej, podejrzewam że to rama, suport nowy jakieś 1200 km przebiegu na starym było to samo,

pedały wykluczam.

Miał ktoś coś takiego?

Podlega to gwarancji, rama jeszcze ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...