Skocz do zawartości

[Level A6 - 09/10] Przymiarka


noname1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Jako, że w Trójmieście chyba nie ma sklepu, gdzie można przymierzyć się do ramy Kross'a z tego rocznika, dlatego zwracam się z prośbą do Państwa o pomoc - Czy istnieje w ogóle taka możliwość bez wyjeżdżania po za Trójmiasto?

 

Jeśli nie, to zwracam się również z prośbą do użytkowników tej ramy, w rozmiarze 18", jeśli ktoś z Was miałby czas i chęci, byłbym bardzo wdzięczny :)

 

 

Czekam na jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że nie ma sklepu z Levelem A6 ? Spróbuj w sklepie Ola na Kartuskiej 31.

 

 

Oo, wydawał mi się, że nie - ale OLI nie sprawdzałem - uczynię to jutro.

 

Wzrost to 175, jeżdżę głównie po ścieżkach.

 

Dziękuję za odpowiedźi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, wydawał mi się, że nie - ale OLI nie sprawdzałem - uczynię to jutro.

 

Wzrost to 175, jeżdżę głównie po ścieżkach.

 

Dziękuję za odpowiedźi

 

ja mam ok. 181 cm wzrostu i długość nogi od "podłogi do krocza" to 84 cm i jeżdżę na 18" (Level A6 2010r.). W chwili obecnej to co u krossa w 2009/2010r. było 18" teraz jest 19" - parametry/geometria ram nic się nie zmieniły w stosunku co do samego oznaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

czyli rozumiem, że ta 18" w tym Krossie, to tak naprawdę 19?

Jak wygląda stosunek wysokości kierownicy do siodełka przy Twoim wzroście? Jakieś zdjęcia byłyby tu pomocne.

 

Jutro zajadę na Kartuską, tak jak ISejn zaproponował, może uda się sprawdzić osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...