Skocz do zawartości

Rzeszowska Masa Krytyczna - Rynek o 18:00


Dudek93

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bikestats.pl/wydarzenia/2503-Rzeszowska-Masa-Krytyczna-Rynek-o-1800_893.html

 

tematu podobnego nie znalazłem na tym forum ale mam pytanie, czy ktoś z okolic Łańcuta jedzie na masę krytyczną? Póki co planuję z gościem z leżajska i ze starego borka, ale można by się razem tam wybrać, o 17 sobie wyjechać, gdzieś się spotkamy, np. AK czy koło cmentarza w Łct itp. Będą chętni? Wiek nie gra roli, jakoś się dogadamy hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! To będzie moja pierwsza masa krytyczna. Dzięki za info! Na 100% będę tylko muszę jeszcze skończyć remont rowerku;) Jak dobrze pójdzie to jutro dam zdjęcia to się jakoś zgadamy żeby jechać razem.

 

edit: oficjalny temat

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/85475-masa-krytyczna-rzeszow-25-marca-start-z-rynku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak po masie? Byliście w ogóle? Ja byłem, jechałem cały czas na przodach ze znajomymi. A po masie jeszcze po mieście sobie pojeździliśmy; łącznie 30km przejechałem. Fajna sprawa, tylko coś organizatorzy zawalili i nie było zgody jechania po ulicy(?). W miare możliwości na każdą będę jeździł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem i również jechałem na przodzie;) Trochę szkoda, że nie jechaliśmy po ulicach, mam nadzieję, że to był tylko taki wstęp do mas w tym roku. A widzieliście ogłoszenie? 9 kwietnia jest akcja "Rzeszów na rower" byłem rok temu teraz też się wybiorę tylko nie będę jechał z przodu bo ostatnio była tam sama dzieciarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator dał czadu, nawet się nie ubiegał o zgodę na przejazd. Dobrze, że znalazło się kilka osób które przejęły inicjatywę. Jak na taką 'nielegalną' masę to było całkiem sporo ludzi, chociaż w porównaniu do np. 2008 roku to może 1/5 z tego. Średnia wieku też była wyższa, mało było osób poniżej 18 lat co mnie osobiście się bardzo podobało gdyż dzięki temu jazda była w miarę bezpieczna zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że była ona jednak wbrew przepisom i na przejściach przy moście zamkowym i hetmańskiej było dosyć nerwowo. Oczywiście znalazła się jakaś gimnazjalna banda, dla której jazda zaraz na przodzie i wyprzedzanie wszystkich i wszystkiego to cel ponad wszystko, no ale jednak jest to impreza dla wszystkich i trzeba było się z tym liczyć.

 

Być może uda się wreszcie robić przejazdy co miesiąc tak jak w innych miastach. Dzisiejsza masa pokazała, że można zorganizować coś takiego bez udziału policji, ale na przyzwoitym poziomie. A chyba do tej pory to właśnie uzyskanie pozwolenia było największym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...