Skocz do zawartości

[Sprzęt] Jaki sprzęt ze sobą wozicie


GeneralSmok

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

Jaki sprzęt ze sobą zabieracie na przejejażdżki? Sądzę, że ten temat nie tylko przyda się mnie, albowiem będziemy mogli opierając się wzajemnie na naszych doświadczeniach mieć czasem ze sobą coś, co ułatwi nam wyjście obronną ręką z wielu sytuacji.

 

Ja wożę ze sobą:

Apteczkę, pompkę, zestaw kluczy imbusowych, scyzoryk ze śrubokrętem, 2 petardy, łatki, klucz nastawny, chusteczki, długopis, pliczek małych kartek, oświetlenie + zapasowe baterie, zapałki, (w bardzo skrajnych przypadkach pistolet hukowy, który pomoże odstraszyć psy, czy naprowadzić pomoc np. będąc w górach- ma on specjalną nakładkę, która pozwala wystrzelić niewielkie race świetlne), taśmę izolacyjną i pomimo tego, że znam teren mapę, dzięki której będziemy mogli merytoryczniej wytłumaczyć trasę rowerzyście, który stracił orientację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja wożę ze sobą:

Apteczkę, pompkę, zestaw kluczy imbusowych, scyzoryk ze śrubokrętem, 2 petardy, łatki, klucz nastawny, chusteczki, długopis, pliczek małych kartek, oświetlenie + zapasowe baterie, zapałki, (w bardzo skrajnych przypadkach pistolet hukowy, który pomoże odstraszyć psy, czy naprowadzić pomoc np. będąc w górach- ma on specjalną nakładkę, która pozwala wystrzelić niewielkie race świetlne), taśmę izolacyjną i pomimo tego, że znam teren mapę, dzięki której będziemy mogli merytoryczniej wytłumaczyć trasę rowerzyście, który stracił orientację.

 

 

po pierwsze już było po drugie masz już 4 kg sprzętu najróżniejszego a jeszcze nie wziąłeś ze sobą tego co nie zbędne gz :wallbash:

mam pytanko czy ty jeździsz rowerem na wycieczki czy do puszczy na kilka dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...