Skocz do zawartości

[GPS] Aplikacje rowerowe na androida, symbiana i inne


Hary

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie na początku łączy z siecią, ale tak jakby się logował, a potem to już z GPS'a. Tak jak mówi Pixon, jak włączyłem Endomondo, to aż zacząłem szukać ukrytych opcji. Jest prosty do bólu, natomiast sports tracker jest już "bardziej zaawansowany"

 

@zlyjogurt, po utracie baterii trasa w ST zapisuje się aż do ostatniego momentu. Chyba trzy razy rozładował mi się telefon w trakcie jazd i za każdym razem trasa była zapisana do momentu wyłączenia telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michuuu, wygaszacz nie powinien wyłączać aplikacji ( spróbuj z odtwarzaczem muzycznym, jak wygaśnie ekran, a będzie grało to jest OK). Póki nie wyjdziesz z programu, to będzie on zapisywał trasę. W endomondo musisz szczególnie uważać żeby tego nie zrobić, bo nie ma on opcji działania w tle ( bynajmniej w symbianie). Ale od czego jest programowa opcja blokady klawiatury/ekranu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@michuuu, wygaszacz nie powinien wyłączać aplikacji ( spróbuj z odtwarzaczem muzycznym, jak wygaśnie ekran, a będzie grało to jest OK). Póki nie wyjdziesz z programu, to będzie on zapisywał trasę. W endomondo musisz szczególnie uważać żeby tego nie zrobić, bo nie ma on opcji działania w tle ( bynajmniej w symbianie). Ale od czego jest programowa opcja blokady klawiatury/ekranu :)

 

Działa z wygaszaczem. A co do blokady wygaszacza to wtedy bateria jedzie jak głupia. Jeszcze mam problem ze zbyt długim szukaniem sygnału gps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endomondo ma błędy, gubi fixy i później wychodzą kwiatki takie jak "prędkość maksymalna 100km/h - ROWEREM!!) :icon_wink:

 

Ze swojej strony polecam zdecydowanie MyTracks na androida (nie wiem czy jest to dostępne na inne systemy), ten program nie gubi fixów, można eksportować gpxy i ładować do endomondo jeśli ktoś się chce pochwalić jakimiś osiągnięciami. MyTracks wyświetla także przewyższenia ale trzeba je brać pod uwagę z przymrużeniem oka :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na androidzie (HTC Wildfire) endomondo bardzo dobrze działa w tle, może taki urok symbiana.

 

też używam tej aplikacji na moim LG Swifcie i nie ma żadnych ścin czy innych problemów

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Wybierz profesjonalny serwis opon: montaż opon, serwis ogumienia, naprawa opon i pełna mechanika samochodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endomondo ma błędy, gubi fixy i później wychodzą kwiatki takie jak "prędkość maksymalna 100km/h - ROWEREM!!) :icon_wink:

 

Ja miałem maxspeed 180 kph rowerem MTB na asfaltowym podjeździe, a kolega biegając miał maxspeed 61 kph, ale to nic strasznego nie jest, ot czasem problem.

 

Ja korzystam z Endomondo na Motoroli Milestone 2 i jestem straszliwie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

iGo na androida, uniwersalna nawigacja jako ze jezdze raczej szosa niz terenem to nie wiem czy wylapuje sciezki, opcje transportu pare jest. Dobrze dziala w trybie offline i szybko znajduje lokalizacje nawet na tanszych smartfonach chodzi bez przycinki.

 

E:dracozao Daj znac tutaj lub na pw, czy da sie zapisac trasy i czy w wersji tej "nie pro" dziala wszystko ok. Bylbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...