Skocz do zawartości

[Mostek do XC] Accent???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym mostku do xc???

A konkretniej którym? Accent ma chyba kilka modeli w tym roku. Ja mogę tylko powiedzieć dużo dobrego o mostku as-366. Super waga, wykonanie, no i już drugi rok w rowerku, nic się nie dzieje. No i ta niska cena :(. Spotkałem się nawet z że to praktycznie WCS Ritchey'a. Porównując fotki tych dwóch trudno nie odnieść innego wrażenia.

Rafaello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super waga, wykonanie, no i już drugi rok w rowerku, nic się nie dzieje. No i ta niska cena :(. Spotkałem się nawet z że to praktycznie WCS Ritchey'a. Porównując fotki tych dwóch trudno nie odnieść innego wrażenia.

 

AS-366 - 162g katalogowo (kto wie ile na wadze...) wersja 100mm;

WCS przy tej długości - 100mm - waży realnie 107g - więc to raczej nie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego AS-366 AH w wersji 100mm i waży (ze wszystkimi śrubami oczywiście) 167g.

Czyli różnica pomiędzy wagą katalogową a rzeczywistą jest niewielka, 5g :cool: as-362 ma z kolei tą wadę że występuje jedynie w długości 130mm, jest jeszcze wersja as-362a w długości 80mm ale on już waży 135g co jest również przyzwoite ale nie rewelacyjne. Rewelecyjna jest za to cena tego mostka -ok. 50zł. Warto się też zastanowić nad as-361, występuje w długościach 90-130mm co 10mm, kosztuje ok.65-70zł a waży 134g dla długości 100mm.

Rafaello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...