Skocz do zawartości

[hamulce] V-brake czy tarcze?


HECki

Rekomendowane odpowiedzi

Eloo.

 

Tak. kupuje nowy rower iiii się zastanawiam czy wziąć model z V-kami (1500zł) czy tarczami (1800zł). Mam niemiłe doświadczenia co do klocków. W rowerze ktory obecnie mam z tyłu jest V- a z przodu tarcza. I tarcza jest właśnie tym hamującym hamulcem. Proszę o wasze opinie na ten TOPIC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloo.

 

Tak. kupuje nowy rower iiii się zastanawiam czy wziąć model z V-kami (1500zł) czy tarczami (1800zł). Mam niemiłe doświadczenia co do klocków. W rowerze ktory obecnie mam z tyłu jest V- a z przodu tarcza. I tarcza jest właśnie tym hamującym hamulcem. Proszę o wasze opinie na ten TOPIC!

 

jak pisali koledzy za 300 pln dobrych tarcz nie będziesz miał, lepiej poszukaj roweru za 1600 z porządnymi V-B i przede wszystkim określ co wymagasz od roweru, mój brat będzie sprzedawał od dziś rower który sam składał z przerzutki XT, kaseta deore, korba deore itp. hamulcami Deore, XCR LO 100mm na ramie Accent Tormenta, cena na pewno będzie zachęcająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...