Skocz do zawartości

[kamera na kask] Pomoc w zakupie


Swann

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam do was pytanie, jestem zapalonym rowerzystą, ostatnio szukałem jakiegoś urzadzenia do rejestracji, moich wyczynów na rowerze. Przez przypadek znalazłem Te urządzenie

 

http://www.action.one.pl/product_info.php?cPath=79&products_id=852

 

Urządzenie wygląda fajnie z opisu winika ze ma pare bajeranckich funkcji. Przed zakupem Chciałbym poznać waszą opinię o tej kamerce. Może ktoś z was się już spotkał z tym urządzeniem, Jaka jest wasze zdanie o tej kamerce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jakość jest dużo lepsza od md80? A md80 kosztuje ok.70zł.

 

Tak żeby mieć zadowalającą jakośc, to by trzeba kupić gopro HD hero, a tak, to te kamerki do 200zł, to se można kręcić :icon_lol: Ja do amatorskirgo filmu chcę użyć idiot camery Kodak dx6440, bo taką mam, lub jeśli się uda, to kupić jakąś lepszą. Toto kręci 320x240 i tylko 15fps, ale na razie mam tylko to i jeszcze słabszy telefon.

 

Może któryś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia z komapkatmi? Który w miarę tani będzie kręcił znośnie przynajmniej w VGA 30fps? Na tym kodaku jakieś zwolnione ujęcia są w ogóle bez sensu... Wiem, ze przy takim budżecie nie ma co mażyć o 60fps, ale 30 by się przydało.

 

Także ma być coś jak najtańszego, powiedzmy do 150zł, może być używany, który kręci 30fps VGA, obsługuje SDHC i nagrywa w znośnej jakości. Coś jest godne uwagi, czy już lepiej brać md80?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepskie porównanie, bo niska rozdzielczość i wcale nie widać szczegółów, jakie kręcą te kamerki.

 

Możliwości Hero widać np tu:

 

 

Jestem pod wrażeniem dokładności dynamicznych scen. W komórce kręcisz, to byle ruch i wszystko sie rozmazuje, a tu sceny rzędu sekundy spowolnione i wszystko idealnie widać...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt, to koszt poniżej 1zł. Odlałem sobie podstawkę z kleju na gorąco i obwiązuję gumką. (Mam stary kask) A aparat na razie wykorzystałbym ten, który mam, ale mnie on nie satysfakcjonuje :icon_wink: A też i nie mam tak poważnych planów, żeby od razu kupować Hero.

 

Można się też pobawić w telefon. N95 ładnie kręci(VGA 30fps), czy Samsung Wave. Znacie jakieś tańsze urządzenie z pożądną kamerką?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uchwyt, to koszt poniżej 1zł. Odlałem sobie podstawkę z kleju na gorąco i obwiązuję gumką. (Mam stary kask) A aparat na razie wykorzystałbym ten, który mam, ale mnie on nie satysfakcjonuje :icon_wink: A też i nie mam tak poważnych planów, żeby od razu kupować Hero.

 

Można się też pobawić w telefon. N95 ładnie kręci(VGA 30fps), czy Samsung Wave. Znacie jakieś tańsze urządzenie z pożądną kamerką?

 

A nie lepiej zakupić na przykład takiego Bullet HD? Dobra i niedroga kamera sportowa. Masz połączenie funkcjonalności i ceny, a nie musisz kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...