Skocz do zawartości

[Wrocław] Serwisant rowerowy


Andre520

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bylym kolarzem obecnie na rencie,posiadam dlugoletnie doświadczenie,wiedzę i jeżeli potrzeba wszytkie podstawowe narzedzia do naprawy rowerów.Posiadam wyksztalcenie średnie ekonomiczne Do tej pory przez wiele lat naprawialem rowery w swoim domu lecz po zmianie miejsca zamieszkania nie mam warunków na kontynuacje tego jak w bym miejscu zamieszkania.Posiadam też samochód osobowy jeżeli bylby przydatny w tej dzialalności .Mogę pracować, w sklepie, warsztacie, klubie kolarskim lub kazdej pracy zwiżzanej z rowerami Mieszkam we Wrocławiu ul.Okulickiego 19 b m 42 .mój telefon 698659896 . email:andre520@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam dziękuję za podpowiedż .Skontaktowałem się z firmą dającą ofertę pacy dla serwisanta , lecz oni proponują tylko składanie rowerów i za to płacą , lecz na moje uwagi ile zapłacą za zlikwidowanie usterek np jeżeli koła będą wymagać centrowania bo to jest częstą bolączką takich tanich rowerów ,że mają krzywe koła zanim się je jeszcze zmontuje ani słowa odpowiedzi , wygląda na to że masz składać rowery za co ci zapłacą a jeżeli już trzeba coś poprawić to już niestety nic , a więc wszytko w ramach montażu za te same pieniądze , a przecież to zajmuje nieraz sporo czasu jak koło jest byle jakie żeby go wycentrować i potem z powrotem zmontować i założyć na rower ,żeby nazywał się zmontowany.Pytanie czy ktokolwiek tak by to robił??/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz montowac rowery ,a nie zbawiac swiat...

Owszem wiem co mam robić jeżeli bym pracował , problem tylko leży w tym ,że nie za darmo wykonuje się pracę tylko trzeba mieć za nią zapłacone i nic o za tym w tym problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...