Skocz do zawartości

[ wycieczki ] w okolicach Lubuskiego


bartekf500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Co prawda mamy jeszcze końcówkę stycznia, ale czy macie już jakieś plany na ten sezon? Dobieracie się w grupy? Macie jakieś ulubione miejsca,trasy, albo takie które chcecie zwiedzić (oczywiście rowerem).Jakie są w Zielonej Górze stowarzyszenia(kluby,imprezy)rowerowe do których można przynależeć. Przygodę z rowerem rozpocząłem jakoś trzy lata temu ale w tym roku chcę się zabrać do tego bardziej poważnie. Planuję zrobić ponad 10.000 km i szukam ludzi również zarażonych tą pasją do wspólnych wyjazdów w okolicach woj.Lubuskiego a na wakacje (urlop) może wyprawa dookoła polski? Piszcie o swoich planach i ewentualnych propozycjach.

Pozdrawiam Bartek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie.

 

Tu znajdziesz ludzi z "Zgora - Nsol Team" :)

 

Poprzedni rok nie obfitował w znacząca ilość wspólnych wyjazdów, lecz mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Z chęcią zobaczę znów Ducha, Lorda, Kosę, Pioe, Andrewa, JarkaNS;

poznam Jahirę i ProEvo;

i wybiorę się na trasę po Przytoku, Bobrownikach, Dalkowskich i Zimnej, Solnikach i Cisowie, etc...

 

Się rozmarzyłem :)

 

Mój syn już duży - prawie 2 lata - więc może będą miał "dłuższy łańcuch" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie w takim razie czekam do wiosny ;)

Na razie jestem na etapie zakupu nowego roweru, nie będę chwilowo inwestował w stary. Wiec sezon rozpoczynam najpóźniej od marca.

Proszę o wpisywanie się ludzi z okolic Z-G / N-S chętnych do wspólnych wypadów ( wiek i płeć nie ma znaczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...