Skocz do zawartości

[ Amortyzator ] Jaki wybrać dla 40kg bikera ?


Rekomendowane odpowiedzi

Sory, ale czy ty rozumiesz co czytasz?

Po pierwsze zakladasz temat gdzie pytasz o amortyzator w dziale ramy/rowery, gdybys spojrzal centymetr nizej zobaczylbys spory napis AMRTYZATORY.

Po drugie w tym temacie nie piszesz praktycznie NIC co przydaloby sie do definiowania jak jezdzisz?, na czym?, ile pieniedzy mozesz przeznaczyc? dobra napisales wage.

Po trzecie tak jak napisal MonoVan pod twoja wage nada sie tylko amortyzator powietrzny a ty w kolejnym poscie o co pytasz?? o sprezynowke, ktora jest ci zdecydowanie odmawiana a tu pytasz sie znowu o sprezynowke tylko jeszcze nizszy model...

No i po czwarte warto spojzec do w/w dzialu AMORTYZATORY i znajdziesz dziesiatki bardzo podobnych tematow

 

Dziekuje, dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kolego podaj więcej szczegółów odnośnie amortyzatora który chcesz kupić, podejdź trochę poważniej do tematu. Inaczej twoje "olewatorstwo" spowoduje usunięcie tematu do kosza.

 

Przeniosłem do odpowiedniego działu

COOBA raportuj następnym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz pieniędzy na cały rower? Bo jeśli poniżej 2500zł na pewno nie kupisz nic z powietrzem, wtedy celuj w jakiegoś XCR. I tak będzie zbyt twardy, ale nic bardziej miękkiego i jako tako wytrzymałego nie dostaniesz. Chyba, że nie masz nawet 1000zł, wtedy po prostu byle tylko coś markowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego darta3 ukradli mi z rowerem pół roku temu, ale znowu tak nie żałuje bo złapał luzy po 3500km i pod bikerem 40kg :blink:

 

Ja żałowałbym każdego skradzionego sprzętu. Pewnie jeździłeś z tarczą 203 i hamowałeś rower tak, żeby tylne koło było w powietrzu, dlatego luzy, choć może przesadzam. 3500km to niebagatelny przebieg :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...