Skocz do zawartości

[skandia] info


borowka

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA UWAGA

na stronie Skandii już nie ma napisu "wstępnie"

pozamieniała się kolejność edycji, daty bez zmian:

16.04 Chodzież

14.05 Kraków

28.05 Nałęczów

18.06 Gdańsk

10.09 Rzeszów

17.09 Białystok (ul. Sienkiewicza już czeka, abym ją kolanem oszlifował ;D)

1.10 Kwidzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

UWAGA UWAGA

na stronie Skandii już nie ma napisu "wstępnie"

pozamieniała się kolejność edycji, daty bez zmian:

16.04 Chodzież

14.05 Kraków

28.05 Nałęczów

18.06 Gdańsk

10.09 Rzeszów

17.09 Białystok (ul. Sienkiewicza już czeka, abym ją kolanem oszlifował ;D)

1.10 Kwidzyn

 

no to kalendarz forumowy czeka na Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że taka wielka i medialna impreza jak Skandia Maraton zawita po raz drugi do mojej rodzinnej miejscowości. Zapraszam 10 września 2011 r. do Rzeszowa.

 

Jednak ja bym się zastanawiał jaka to będzie frekwencja, gdyż na finale w zeszłym roku nie było powalającej liczby osób jak np. w Sopocie, a teraz to nawet nie będzie finał, więc może być (nie) ciekawie. Na pewno trasa będzie ciekawa i porządnie ułożona, mam nadzieję, że w tym roku organizator obstawi wszelkie newralgiczne miejsca i wtopy już nie będzie.

 

Tomku, cieszę się że pisujesz tu jeszcze na forum i bronisz "wschodu" oraz naszego miasta - Rzeszów górą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja

 

16.04 - Skandia -Chodzież

16.04 - Powerade - Dolsk

odległość między miejscowościami 130km

 

14.05 - Skandia - Kraków

14.05 - Powerade - Zabierzów

odległość między miejscowościami 20 km

 

Chyba Pan Lang nie lubi Pana Golonko bo robi mu imprezy bardzo blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ale jaja

 

16.04 - Skandia -Chodzież

16.04 - Powerade - Dolsk

odległość między miejscowościami 130km

 

14.05 - Skandia - Kraków

14.05 - Powerade - Zabierzów

odległość między miejscowościami 20 km

 

Chyba Pan Lang nie lubi Pana Golonko bo robi mu imprezy bardzo blisko

 

W kwestii Chodzieży i Dolska - Myślę że tutaj zyska skandia - jest bardziej medialna wśród "płaskich mtb-ekowców" bez urazy oczywiście.

Termin trochę niefortunny tu się zgadzam.

Co do Krakowa i Zabierzowa - mamy tu małego chochlika - skandia w Krakowie odbędzie się 14.05 (wg info ze strony organizatora), natomiast maraton w Zabierzowie w dniu następnym(15.05). Moim zdaniem wykonalne dla zawodników potrafiących się szybko regenerować, ze sztabem masażystów i zapleczem technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exocet masz plusa z Kult :thumbsup:Mieszkam tu, tu, tu, tu

 

 

Zdecydowanie masz rację że my rowerzyści jesteśmy najbardziej poszkodowani. Moim skromnym zdaniem Dolsk był ciekawą propozycję na początek sezonu w maratonach. Wiem Wiem płasli ale to dopiero początek. Ja jako że jestem z Chodzieży wystaruję u siebie, a tak to bym dwa maratony zaliczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

to może sobie jeszcze buzi dacie bo tak słodko się porobiło i plusikami się powymienialiście.

Co do mieszkania w Polsce - skoro ktoś podjął głupią decyzję nie oznacza, że należy sobie nazwą kraju w którym mieszkamy wycierać gęby!!!:angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem, że kogoś cytuję? Ja tylko proszę o szacunek do kraju w którym mieszkamy.

Koniec prywaty i OT

 

kolego, szacunek dla kraju to jedno , a zawiść i robienie sobie na złość to drugie, a to czy ktoś komuś wystawił + to wiesz co cię obchodzi.. . Robisz z siebie patriotę na siłę ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Exocet - proszę bardzo, chcesz może jeszcze mój zestaw "plusów"? Z chęcią oddam.

 

no ja jeszcze nie wiem, czy będę w Chodzieży, tak samo jak Rzeszów i Kraków, robię co mogę!

 

Mikołaj - w całkiem sensownym terminie jest też Mazovia w Olsztynie, daleko nie masz, a możemy się umówić na kilka łyków izotonika :icon_wink:

A Skandia i kalendarz wciąż czekają na Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie startowałem w maratonach, w tym roku wzięło mnie na jeden etap, akurat jestem z Rzeszowa więc nie będę musiał nigdzie jechać. Próbowałem się czegoś dowiedzieć na temat skandii w necie, na stronce mają tylko rozrysowane etapy rejestracji, nie ma ani ceny, ani terminów. Możecie mi powiedzieć ile taka przyjemność kosztuje? Nie wiem czy to zależy od dystansu ale jeśli tak to w grę wchodzą tylko te krótsze - 20, max 40km. Rejestruje się w dniu startu czy trzeba wcześniej? No i czy prócz 'numerka' dostaje się coś jeszcze?

 

A jeszcze zapomniałem o jednym. Tam trzeba brać własne klucze, pompki, dętki i inne bajery czy są miejsca na trasie gdzie w razie czego odratują rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujesz się wcześniej przez neta albo w przeddzień/dzień startu w biurze zawodów. Cena około 50pln, pakiet startowy (jak do tej pory) to chip, numer na rower, numer na koszulkę, bidon, t-shirt skandii, bidon powerbar, opaska silikonowa na rękę. Najdokładniejsza mapa dostępna będzie dopiero krótko przed dniem startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rejestracja przez neta i płacisz przelewem najlepiej 2 tyg przed imprezą bo wtedy masz taniej. Dystans mini(bo o takim przedziale piszesz) kosztuje mniej bo ok 40 zł, choć wydaje mi się, że w tym przypadku, jaki w przypadku rodzinnego opłata była stała niezależnie od daty zgłoszenia. Może się Borówka odezwie - on tu działa na Mini i Ci powie dokładnie. Takie info zawsze było w regulaminie imprezy i tam poszukaj(ew. poczekaj na uaktualnienia).

Co do serwisu - serwis na skandii jest mitem, co wielokrotnie w swoich postach pisałem. Wyżej masz duży dział - "maratony - co powinien wiedzieć początkujący" i tam sobie poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu dystans Mini w Skandii kosztował 40zł, jedynie przy płatności "hurtem" za wszystkie edycje była jakaś zniżka - o ile dobrze pamiętam. W pakiecie startowym dostawałeś, opaskę, batonik, koszulkę, żeton na "posiłek regeneracyjny" po maratonie oraz ulotki promocyjne. W pierwszych dwóch startach dodawano także bidony zastąpione później brunoxem mini ( nie deo ). Serwis na maratonie to faktycznie raczej tylko hasło reklamowe, trudno się dopchać - jedno stanowisko a chętnych wielu, podobnie z myjkami. Na szczęście nigdy nie musiałem korzystać :-) Ogólnie polecam!:-)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...