Skocz do zawartości

[Suwałki,okolice] Puk,puk jest tu ktoś?;]


Kudlaty01

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też sam byłem zaskoczony, że tyle osób jeździ w Augustowie bardziej tak powiedzmy amatorsko :)

Jeśli w Augustowie się znalazło tyle osób, to i w Suwałkach także nie powinno być problemu.

A co do Maratonów Kresowych, nie startowałeś może w Suwałkach 22 sierpnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kudłaty jeśli byłeś na objeździe w Augustowie to powitać - ja się odłączyłem od grupy i się zgubiłem.

Co do Suwałk to znam tam tylko jednego chłopaka - Michała ale on chyba o naszym forum nie słyszał, bo tak sobie na którymś maratonie gadaliśmy. Spróbuj wywołać ludków na forum maratonów kresowych - tam prędzej ktoś się odezwie. Mam też wrażenie że z istnienia tego forum nie zdaje sobie sprawę spora część ludków z Warmii i Mazur oraz właśnie Suwalszczyzny - z naszego teamu na forum jest tylko mess(jarek), słowik(daniel), netta87(tomek) i mrmorty(czyli ja - józek).

A na przyszły sezon zapraszamy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest i kolejny biker :woot:

Dawno tu nie zaglądałem. W sumie to z nudów tu zajrzałem, bo raczej nie siedzę na forum, chyba, że czegoś szukam. Przypadkiem wpisałem w wyszukiwarkę Suwałki, by poszukać coś o jakiś imprezach, maratonach itp.

I o to jestem :thumbsup:

Co do ludzi z Suwałk na forum to wydaje mi się, że raczej tu ich nie ma, albo jest jakaś garstka i tak jak ja nie ma zaktualizowanych profili, sam przed chwilą uzupełniłem.

Jak ludzie mogą być na forum jeżeli zainteresowanie w naszych okolicach tym sportem jest znikome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Przypuszczam, ze jak się postarasz to może kogoś w miarę żywego znajdziesz. :icon_wink:

 

http://www.maratonykresowe.pl/ - jak szukasz konkretnych osób startujących w maratonach to jest niezłe miejsce.

 

http://www.forum.suwalki.pl/nasze-miasto/sciezki-i-trasy-rowerowe-na-w-suwalkach-i-na-suwalszczyznie/msg28356 - jak ma być mniej "zawodowo" uderzyłbym tutaj (zresztą ten link już podawałem w temacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Maratonach Kresowych startuję, więc większość bikerów z Suwałk znam.

Kudłaty , Ty śmigasz na planie treningowym ?

 

Może jest ktoś nowy ?

 

Ostatnio kolega widział kogoś nowego na Rebie, wątpie czy turysta ; )

Nie jestem jakiś zdesperowany, mam z kim jeździć, ale im więcej tym lepiej :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...