Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią już wpłacę, naprawdę, tylko jeszcze nie wiem jaką kwotę mam wpłacić.

Mam skończone 26 lat, ale nadal się uczę.

 

Pytałam się już Lookas 46 o to, ale nie odpowiedział na razie, więc pytam w temacie ogólnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz skończone 26 lat to raczej zniżka już Cię nie łapie, bo tutaj chyba chodzi o zniżkę dla studentów, która jest do 26 roku życia.

 

Im więcej babeczek tym lepiej;) o ile przyjeżdżają bez facetów, bo po co ciągnąć drzewo do lasu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz skończone 26 lat to raczej zniżka już Cię nie łapie, bo tutaj chyba chodzi o zniżkę dla studentów, która jest do 26 roku życia.

Najprawdopodobniej masz rację.

Aczkolwiek podam przykład: jadąc PKP/PKS obowiązuje ograniczenie wiekowe, jadąc jakimkolwiek MPK już nie (można być 50-letnim studentem a i tak jeździsz na ulgowych ustawowych) bądź też 'prywatnymi' busami.

I nie wiem jak to jest z tego typu przybytkami.

 

OOO bardzo fajnie :) moze na tym zlocie będzie troche więcej kobitek niż w ubiegłym roku :)

A to bardzo fajnie, że były :-)

Jednak, studiując elektrotechnikę, przyzwyczajona jestem do męskiego (i to młodszego) towarzystwa i będąc w damskim muszę się strasznie powstrzymywać przed 'świńskimi dowcipami' ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc w damskim muszę się strasznie powstrzymywać przed 'świńskimi dowcipami' ;-)

 

Skoro ja się nie powstrzymuję przed smarkaniem na prawo i lewo bez użycia chusteczki, to Ty też nie musisz ;) .

A martwa wiewiórka nie wybiera się na zlot? Gdzie ona w ogóle wsiąkła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Z chęcią już wpłacę, naprawdę, tylko jeszcze nie wiem jaką kwotę mam wpłacić.

Mam skończone 26 lat, ale nadal się uczę.

 

Pytałam się już Lookas 46 o to, ale nie odpowiedział na razie, więc pytam w temacie ogólnym.

 

I po co ta niecierpliwość :] ? Odpowiedziałem, że jak będę znał odpowiedź na to pytanie to odpiszę. Niestety cały czas czekamy na odpowiedź ze schroniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ta niecierpliwość :] ? Odpowiedziałem, że jak będę znał odpowiedź na to pytanie to odpiszę. Niestety cały czas czekamy na odpowiedź ze schroniska.

A ciut z natury jestem :] Aj, bo tutaj temat się rozkręca i zaraz nie będzie miejsc ;)

 

Przepraszam ale jestem ostatnio nieco zabiegany i cały czas przekładałem temat rozmowy ze schroniskiem.

Dzisiaj zadzwonie i temat wyjaśnie.

Nie masz za co przepraszać.

 

Teraz to mi się zrobiło BARDZO głupio.

Po prostu chcę wiedzieć ile mam wpłacić przed końcem liczby wolnych miejsc. :) A właściwie przed końcem mojej gotówki (kupiłam drugi rower i trzeba go przecież jakoś wyposażyć ;) ) ;)

 

Skoro ja się nie powstrzymuję przed smarkaniem na prawo i lewo bez użycia chusteczki, to Ty też nie musisz ;) .

Zazdroszczę opanowania techniki. Ja nie potrafię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym sikaniem to cię trochę poniosło :icon_wink: nie wiem czy wiesz... ale różnimy się trochę od kobiet :icon_mrgreen: i moga być problemy techniczne;)

 

dzisiaj idzie przelew.....

 

jest też pomysł na koszulkę;) kiedy mija termin zgłaszania projektów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna głowa, wszystkiego Ciebie nauczymy! Ja dodatkowo mogę Cię podszkolić z przeklinania a kolega Jacek z sikania na ognisko :)

Z pewną dozą nieśmiałości ;) dodam iż przeklinać umiem (nie/stety).

Sikać na ognisko też, ale wężem ogrodniczym z wodą ;)

 

Spokojna głowa:

 

http://www.go-girl.com/

 

:icon_mrgreen:

Super sprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Z tego co się orientuje to Kalisz w tym roku też będzie miał przyjemność uczestniczyć w zlocie w liczbie osób dwóch :icon_wink: Najprawdopodobniej pojedziemy samochodem, osób nie będziemy w stanie zabrać(2-osobowe Vito :confused: ), ale możemy zabrać parę rowerów(+4szt.) lub plecaków(po dach) coby ułatwić innym życie i jakiś stojak z narzędziami. Jest jeszcze trochę czasu to pewnie zdążymy coś ustalić :icon_mrgreen: Wiem niestety tylko jak było na pierwszym zlocie (hardcorowo z zatłuszczoną przednią tarczą :icon_cool: ), ale ja go super wspominam :) . Domyślam się że na tym bedzie jeszcze lepiej :thumbsup: Wracając do drogi, jak ktoś chce, żeby mu coś zabrać na relacji Kalisz-Głuchołazy to piszcie.

Pozdrower ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! ! ! UWAGA ! ! !

ZNIŻKA DLA OSÓB UCZĄCYCH OBOWIĄZUJE BEZ WZGLĘDU NA WIEK.

Na Zlocie osoba korzystająca ze zniżki obowiązkowo musi przedstawić aktualną legitymację uprawniającą do zniżki.

Mnie już nosi i mimo, że zanoszę się ze sprzedażą Ibisa to już planuje sprzęt Zlotowy.

Od siebie dodam, że jestem zachwycony sposobem kontaktu ze schroniskiem i chyba Pani jakiegoś kwiata kupię jak finalizacja Zlotu będzie tak udana jak przygotowania.

 

Pozdrawiam!

Marcin

 

Stachmaister z tymi tarczami "czyszczonymi" WD40 byłeś jednym z faworytów na hardkora I Zlotu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był WD40 :icon_mrgreen: to był wynik obfitego czyszczenia amortyzacji Brunox-em :whistling: I o ile dobrze pamiętam to razem z Kubusiową otrzymaliśmy status hardcorów zlotu. A kumpel do tej pory ma mi za złe, że go pobiłem (jechał na białym DM ze sztywnym "karbonowym" widelcem i na "slickach" 1.8 :voodoo:

 

Co do zniżek to widzę, że też się łapie :D A możemy się zrzucić po "złotówie" to Pani ładny bukiecik dostanie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkaa... Zostaniesz moją walentynką? :)

Miałabym pewne wyrzuty sumienia... ;)

 

ZNIŻKA DLA OSÓB UCZĄCYCH OBOWIĄZUJE BEZ WZGLĘDU NA WIEK.

Na Zlocie osoba korzystająca ze zniżki obowiązkowo musi przedstawić aktualną legitymację uprawniającą do zniżki.

38,00 PLN zlecone do przelewu. Dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...