Skocz do zawartości

[zwrot uszkodzonego towaru] sparrow-bike_pl


Morox

Rekomendowane odpowiedzi

Zbierz wszystkie papierki i idź do UKOIK albo federacji konsumentów a oni Ci pomogą dokładnie napisać co jest grane. Nie daj się zwieść pseudo prawniczemu tonowi wypowiedzi tylko WALCZ O SWOJE! On interpretuje na swoją korzyść, ale taką interpetacje to każdy moze sobie zrobić. Idź do urzędu i tam Ci wszystko dokładnie opiszą - naprawdę warto skorzystać z ich pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich podejście potwierdza że to po prostu złodzieje. Walczą o swoje w jednej transakcji jakby od tego zależał los świata i ich los. Kompletni ignoranci nie mający pojęcia o handlu.

 

Proponuję założycielowi tematu zrobić ogólnopolską kampanię forumową: zaloguj się na wszystkich możliwych forach rowerowych, regionalnych i ogólnopolskich i zostaw tam swój temat. Jest też np forum na allegro na którym ludzie udzielają sie w różnych sprawach. Oprócz interwencji w "konsumenckim" naskrob kolejnego maila do sprzedawcy, wklej do niego wszystkie linki z tematem umieszczone na wszelkich forach na jakich temat się znalazł.

 

Parę dni temu toczyłem walkę z allegrowiczem który wystawił mi negatywa za komentarz neutralny (temat jest w tym dziale). Umieściłem temat także na dh-zone, na emtb.pl i o dziwo, sprzedawca zmiękł bardziej niż myślałem. Mam wrażenie że ludzie się o nim dowiedzieli lub sobie przypomnieli, bo bardzo wielu kojarzyło go z wcześniejszymi problemamy transakcyjnymi. Naprawdę efekt był niezły.

 

Sklep to coś więcej niż sprzedawca taki jak mój kombinator, jeśli wytoczysz mu netową wojenkę to może bardzo poważnie wpłynąć na jego interesy.

 

Taka kampania nie będzie cię kosztować więcej niż odrobinę czasu, prawdopodobnie pomożesz sobie (bo gdzie nie można dotrzeć rozsądkiem to może strachem) a i pomożesz innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz nie do końca. Mój sprzedawca miał konto na allegro o innej nazwie niż znali go ludzie. Po akcji poznało go znacznie więcej osób, wprowadzając również na czarną listę.

Wystarczy wejść na fora i zapytać albo rzucić okiem na tematy np w dziale podobnym do tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...