Skocz do zawartości

[imprezy] Mistrzostwa Europy elity w Pruszkowie


kseru

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - Szykuje się spora impreza w Warszawskim Pruszkowie i to już niedługo. Dlatego pisze tutaj, żeby dowiedzieć się kto ewentualnie byłby zainteresowany wybraniem się na taką imprezę. Przydałoby się dowiedzieć w jakiej cenie będą bilety i czy można już ewentualnie rezerwować. Wypowiadać sie ;)

 

Więcej info: Mistrzostwa Europy w Pruszkowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Tor to jest szansa, że widzowie z tego forum będą stanowić od 50 do 100% widowni :-) W zasadzie to Lang Tim powinien wpuszczać naprawdę za syboliczne pieniądze, żeby tylko zwróciło się zamiatanie trybun i umycie kibelków, bo czas jest taki że lepiej inwestować w popularyzację... Widać było jak widzowie zawiedli się na Gali Tur de Poloń... Jeżeli mam zapłacić srodze za bilet albo za jazdę, to wierzcie mi, że wolę swój trykot na torze niż widok ud torpedy lahoji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Tor to jest szansa, że widzowie z tego forum będą stanowić od 50 do 100% widowni :-) W zasadzie to Lang Tim powinien wpuszczać naprawdę za syboliczne pieniądze, żeby tylko zwróciło się zamiatanie trybun i umycie kibelków, bo czas jest taki że lepiej inwestować w popularyzację... Widać było jak widzowie zawiedli się na Gali Tur de Poloń... Jeżeli mam zapłacić srodze za bilet albo za jazdę, to wierzcie mi, że wolę swój trykot na torze niż widok ud torpedy lahoji...

 

Ewentualnie można zapłacić 40zł/h jazdy, pośmigać i też będzie fun :)

 

Właśnie otrzymałem maila odnośnie zapytania o bilety:

 

"Bilety będzie można kupić na stronie ME i stronie e-bilet, oraz w pkt sprzedaży e-bilet inf będzie na stronie.

Również w kasie BGŻ Arena w czasie trwania mistrzostw:

1) Piątek 5.11.2010 w godzinach 16- 22

2) Sobota 6.11.2010 w godzinach 10-22

3) Niedziela 7.11.2010 w godzinach 10-22

Bilety będą w cenie 30 zł, karent na 3 dni 70 zł, dzieci do lat 10 bezpłatnie."

 

70zł za 3dni mistrzostw, to chyba nie jest wygórowana cena, wiec trzeba jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy ktoś się doczytał na stronie organizatora:

 

"...Bezpłatnie, każdy będzie mógł oglądać zawody w piątek od godz. 10:00 do 15:00, w sobotę od 9:00 do 17:30 i w niedzielę od 10:00 do 15:30."

 

Info ze strony http://www.langteam.com.pl/

 

Skoro wpuszczają za free to grzechem byłoby się nie pojawić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...